Pokaż swoje centrum dowodzenia! Konkurs.

konkurs_game

Jesteś fanem gamingu? Marzysz o tym, by zostać influencerem? Lubisz robić zdjęcia? To konkurs stworzony dla Ciebie!

Co jest nagrodą?

Huzaro szuka fanów gier, z którymi mógłby razem promować gamingowe zainteresowania. Na zdjęciach nie muszą się znajdować wyłącznie produkty ww. marki, każda gamingowa przestrzeń jest mile widziana! Co będzie nagrodą? Firma Huzaro nawiąże współpracę z autorami najlepszych fotek. Konkurs ma promować gamingowy styl życia i pokazać, że ta pasja jest wyjątkowa! Wszystkie szczegóły współpracy będą ustalane indywidualnie. Nie czekaj i pochwal się swoim centrum dowodzenia. 

Jak wziąć udział w konkursie? 

To proste. Zrób zdjęcie swojego miejsca do grania i wyślij na  adres: marketing@huzaro.pl lub po prostu oznacz konto Huzaro na Instagramie. Ważne! Pamiętajcie o #gamingspace. Pośpieszcie się, konkurs trwa do najbliższej niedzieli (5.09) do końca dnia. 

Pozostaje nam życzyć Wam powodzenia. 

Huzaro to polska marka produkująca fotele  gamingowe i biurka dla graczy, której misją jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości, nowoczesnym designie i z wieloma funkcjonalnymi  wartościami w jak najlepszej cenie. 

W sklepie MatrixMedia znajdziecie szeroką gamę produktów tej marki. Przy długiej rozrywce potrzebny będzie przede wszystkim wygodny fotel gamingowy lub gamingowa pufa. Kolejną niezbędną rzeczą będzie biurko najlepiej dostosowane do potrzeb graczy – z uchwytem na słuchawki czy kubek. Z takim zestawem granie przez całą noc to czysta przyjemność. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.