Pokrowiec do aparatu Sony

sony pokrowiec aparat

Pokrowiec do aparatu Sony – najlepszy towarzysz Twojego nowego aparatu.

Pokrowiec do aparatu – warto czy nie warto? Pewnie, że warto! Czy podczas Twojego urlopu, weekendowych eskapad, spotkań z rodziną i przyjaciółmi Twój aparat przypadkowo wypadł Ci z ręki? Został zalany wodą? Czy też podczas wylegiwania na plaży zapomniałeś schować go do plecaka, przez co Twoje cudeńko miało bliskie spotkanie z piaskiem? Chcesz to zmienić? Zatem przeczytaj poniższy artykuł!

Dlaczego warto zainwestować w pokrowiec do aparatu?

Jedną z najczęściej spotykanych usterek aparatu fotograficznego jest uszkodzenie wyświetlacza LCD wywołane brakiem pokrowca. Zazwyczaj dochodzi do zarysowania przedniej folii naszego cudeńka, przez co zdjęcia stają się niewidoczne. Cena nowego wyświetlacza wynosi od 100 do 400 zł.

Ponadto obiektyw Twojego aparatu może zostać zablokowany piaskiem czy pyłkiem oraz zalany wodą. Koszt naprawy obiektywu to ok. 200 zł. A można tego uniknąć, kupując i posiadając pokrowiec do aparatu. Kolejne wakacje i spotkania w gronie najbliższych zachowasz na zawsze.

Zainwestuj dobrze – wybierz pokrowiec od SONY

Pokrowiec do aparatu SONY LCS-EMA/B to model etui, który zapewni całkowitą ochronę Twojego sprzętu elektronicznego. Stworzony z poliuretanu, ochroni Twój aparat przed przetarciami i zabrudzeniami. Ponieważ dbasz o swojego bezlusterkowca, ten pokrowiec jest idealnym rozwiązaniem.

Pokrowiec SONY LCS-CS2B to czarno-niebieskie cudeńko z zamkiem błyskawicznym przeznaczonym dla aparatów Sony Cyber-Shot. Posiada on dodatkowo wewnętrzną i zewnętrzną kieszeń na akcesoria. Ochroni Twój aparat przed kurzem, deszczem, zarysowaniem oraz upadkiem. Gwarancja 12 miesięcy!

Pokrowiec na aparat fotograficzny SONY LCS-CSWR wykonany z nylonu, wyjątkowo mały, zmieści się w każdej torebce. Wytrzymały, odporny a ponadto jest dostępny także w kolorze czerwonym. 

To najlepsza okazja na zakup. Złap ją. Czas najwyższy, aby sprawić sobie pokrowiec lub wymienić go na nowszy model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.