Prezent dla chłopaka na Wielkanoc 2021 – co wybrać?

blog-prezenty-wielkanoc

Smartwatch, laptop czy konsola do gier? Jedno jest pewne – coś z elektroniki na pewno zadowoli każdego faceta! Jeżeli jeszcze nie ma pomysłu na wielkanocny prezent dla swojego chłopaka, to mamy kilka podpowiedzi. Wybór jest szeroki, a wiele zależy od zasobności portfela.

Prezenty na Wielkanoc – dawać czy nie?

W Polsce zwyczaj sprawiania sobie podarunków na Wielkanoc nie jest tak popularny jak w przypadku Bożego Narodzenia. Dzieje się tak przede wszystkim na Śląsku, Pomorzu czy Wielkopolsce, rzadziej w innych regionach naszego kraju. Nie ma chyba jednak osoby, która nie lubi dostawać prezentów, więc warto taką tradycję bardziej rozpowszechnić. Tam gdzie wielkanocne podarunki są wręczane przeważają czekoladowe zające czy inne słodkości. Warto jednak rozszerzyć paletę prezentów, szczególnie jeżeli chodzi o chłopaka.

Prezenty z górnej półki

Nie ma chyba faceta, który nie lubi sobie pograć na konsoli. Każdy chciałby mieć oczywiście najnowszy model i najlepsze gry. Może mieć to wszystko naraz – w zestawie SONY PlayStation 5 z grami Sackboy a Big Adventure, The Last of Us 2 i Marvel’s Spider-Man Ultimate. Konsoli firmy Sony miłośnikom gier nie trzeba przedstawiać, a „piątka” to ultraszybki dysk SSD, który zapewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Do tego efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D.

Konsola to głównie gry i rozrywka, a jeżeli chcesz dla chłopaka czegoś więcej, to warto pomyśleć o nowym laptopie – takim jak VAIO SX14. Tu przede wszystkim zwraca uwagę dbałość o najmniejsze detale. To elegancki sprzęt wykonany z włókna szklanego o aluminium, a dodatkowo zapewnia długą pracę na baterii. VAIO SX14 ma matrycę 14 cali, szybki dysk SSD i 8 GB RAM. Jest też procesor Intel Core i5 i karta graficzna Intel UHD Graphics 620.

Wyjątkowy design i nowoczesne technologie

Z nieco tańszych podarunków wielkanocnych dla chłopaka można wybrać np. smartwatch. Z takiego jak Samsung Galaxy Watch3 z pewnością będzie zadowolony. Koreański sprzęt to wyjątkowy design i nowoczesne technologie. Przede wszystkim daje możliwość monitorowania zdrowia i kondycji fizycznej.

Galaxy Watch3 m.in. mierzy tętno i pozwala wykryć anomalię pracy serca i mierzy poziom tlenu we krwi. Na podstawie mierzonego tętna bada także poziom stresu w ciągu dnia, monitoruje także sen. Ten smartwatch automatycznie rozpoznaje i śledzi 7 aktywności fizycznych, a ponad 40 można wybrać ręcznie. Posiada wbudowany GPS, który precyzyjnie śledzi treningi i monitoruje czas, spalone kalorie, tętno, dystans, prędkość i tempo.

Pancerny smartfon lub wygodny trymer

Jeżeli Twój chłopak rozbił już kolejny smartfon, to daj mu coś co trudno będzie zepsuć. To Hammer Explorer z ekranem o przekątnej 5,7 cala i potężną baterią o pojemności 5000 mAh. Najważniejsza jest jedna jego obudowa o najwyższym stopniu ochrony IP69. Telefon ma też przyzwoitą pamięć RAM – 3 GB, wbudowaną pamięć 32 GB i 4-rdzeniowy procesor. Jest także wyposażony w NFC umożliwiający mobilne płatności i laserowy wskaźnik.

Najtańsza, ale nie najgorsza opcja wielkanocnego prezentu dla chłopaka, którą wybraliśmy to trymer PHILIPS OneBlade. To nowa technologia elektrycznego golenia dla mężczyzn, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. Pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić zarost o każdej długości. Precyzyjne przycinanie do pożądanej długości możliwe jest dzięki trzem nasadkom. Dzięki takiemu trymerowi zarost Twojego chłopaka z pewnością będzie dobrze wyglądał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.