Prezent dla chłopaka na Wielkanoc

jaki prezent dla chłopaka na wielkanoc

Dlaczego odrobina elektroniki w najlepszym wydaniu wydaje się idealnym prezentem dla chłopaka na Wielkanoc? Bo to świetny pomysł! Oczywiście można też kupić czekoladowe jajka, żółte kurczaki lub pluszowego królika, ALE nie sprawią one takiej radości Twojemu chłopakowi, jak kilka naszych propozycji, zaprezentowanych poniżej.

Uwolnij moc brzmienia z głośnikiem bezprzewodowym SONY SRS-X99

Warto zainwestować w prezent, z którego Twój chłopak będzie korzystał dłużej i który da gwarancję 100% satysfakcji. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych gadżetów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu chłopakowi.
Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-X99 oraz SONY SRS-X11 dają niewyobrażalną moc dźwięku nawet przy małej głośności. Z pewnością sprawdzą się doskonale podczas imprez plenerowych w gronie przyjaciół. Wydajne głośniki posiadają liczne funkcje dostosowania stylu muzycznego oraz opcję szybkiego parowania z Twoim smartfonem. Oba proponowane głośniki bezprzewodowe staną się doskonałym pomysłem na prezent dla chłopaka na Wielkanoc.

Sprawdź również naszą ofertę słuchawek bezprzewodowych, które będą doskonałym,m muzycznym dodatkiem (a tu nasz artykuł odnośnie tego, jakie wybrać słuchawki)

Sprawdź nasze słuchawki bezprzewodowe

Funkcjonalność i prostota w jednym

Nie trzeba być znawcą sprzętu multimedialnego, by docenić jego wyjątkowość, którą widać na pierwszy rzut oka. W przypadku proponowanych modeli jakość brzmienia słychać już przy pierwszym utworze. Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-X99 wygrywa z większością głośników dostępnych na rynku przede wszystkim funkcjonalnością. Urządzenie wytrzymuje kilkanaście godzin pracy przy pełnym naładowaniu. Jest to głośnik łatwy w transporcie, bez problemu zmieści się do plecaka lub torby podróżnej.

prezent dla chłopaka na wielkanoc sony srs - x99

Dla osób szukających minimalizmu, znacznie lepszym rozwiązaniem będzie niewielki głośnik bezprzewodowy SONY SRS-X11. To niewielki centrum rozrywki, jest prawdziwym dziełem współczesnej inżynierii dźwięku. Urządzenie wytrzymuje 12 godzin pracy, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem podczas wypadów na łono na tury. Model waży zaledwie 216g i nie zajmuje więcej miejsca niż smartfon.

idealny prezent na wielkanoc dla chłopaka sony srs-x11

Dlaczego warto wybrać głośnik bezprzewodowy?

W przypadku obu modeli czyli SRS-X11 i SRS-X99 dźwięk, który się z nich wydobywa brzmi naturalnie i czysto. SONY po raz kolejny udowodniło, że można zawrzeć ogromną moc w nawet najmniejszym urządzeniu.

Głośniki bezprzewodowe dzięki swojej prostocie obsługi, stają się coraz częstszym wyborem na prezent. Każdy poradzi sobie ze sparowaniem urządzenia, za pomocą modułu Bluetooth. Dzięki temu zarówno model SRS-X11 i SRS-X99 są doskonałym wyborem na prezent dla każdego chłopaka. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi specjalistami Matrix Media. Pomożemy ci wybrać najlepsze rozwiązanie.