Prezent na gwiazdkę dla dziewczyny: Sony NWZ-E574

odtwarzacz Sony NWZ-E574

SONY NWZ-E574W to idealny prezent na święta dla dziewczyny. Zwłaszcza, że święta tuż za pasem. Zbliżają się wielkimi krokami, a pogoda za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu. Dlatego dobrze zamówić odtwarzacz SONY NWZ-E574W przez Internet w naszym sklepie. Jest to bezpieczny prezent na święta dla dziewczyny, który sprawi jej radość. Dzięki naszej dostawie zdążysz przed Wigilią podrzucić ten designerski podarek pod choinkę.

Lekki i stylowy odtwarzacz

Kobieta z reguły ma bałagan w torebce i przechowuje w niej tysiąc niepotrzebnych rzeczy. SONY NWZ-E574W będzie jej nieodłącznym towarzyszem i nie obciąży zbytnio wagi torebki dzięki swojej lekkości. Z łatwością zmieści się w każdej przegródce, ponieważ jego grubość wynosi tylko 7 milimetrów. Biały design zachwyci elegancją i nowoczesnością. Jednocześnie pasuje do wszystkiego i stanowi wspaniały dodatek każdej stylizacji.

Odrobinę danych o Sony NWZ-E574

Odtwarzacz SONY NWZ-E574W to nowoczesny odtwarzacz multimedialny z ekranem o rozdzielczości 240×320 (QVGA) i wymiarach 97,2/43,3/7,4 mm (wysokość/szerokość/głębokość). Pamięć w rozmiarze 8 GB pozwala przechowywać i odtwarzać niezliczone ilości plików muzycznych, filmów i zdjęć w formacie MP3, WMA, AVC, WMV 9.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Dodatkowo SONY NWZ-E574W wyposażony został w cyfrowy system osłabiania zewnętrznych hałasów, który eliminuje 98% dźwięków pochodzących z otoczenia. Dzięki temu stanowi idealny dodatek do podróży wszelkimi rodzajami transportu. Technologia Clear Audio, Clear Stereo, Clear Bass i DSEE oraz słuchawki EX zapewniają idealną czystość i głębokość dźwięku. Ciekawe dodatki, takie jak Technologia SensMe™ czy funkcja dyktafonu, są wzbogaceniem jakości SONY NWZ-E574W. Dzięki technologii SensMe utwory układane są tematycznie od spokojnych kawałków po energetyczne brzmienia, przez co można dostosować je do aktualnego nastroju.