Prezent na święta 2014

Prezent na święta 2014

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent na święta w 2014 roku, w tym wpisie znajdziesz odpowiedź. Zanim przejdziemy do meritum, chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Wybieramy prezent na święta

Bardzo ważne jest, żeby prezenty były indywidualne. Jeżeli chcemy komuś sprawić przyjemność, powinniśmy mu dać coś, z czego będzie mógł korzystać. Oprócz funkcjonalnośći prezent powinien pasować do danej osoby. Raczej nie podarujemy mężczyźnie fascynującemu się muzyką srebrnych sztućców. Prezentem na święta w 2014 roku nie powinny być również pieniądze. Darując je, nie wykazujemy się kreatywnością i może się okazać, że nie znamy danej osoby na tyle dobrze, żeby kupić jej indywidualny prezent. Za to często tego typu prezenty sprawiają, że nikt o nich nie pamięta lub nie wspomina ich dobrze.

Nie czekajmy do ostatniego dnia, żaby zrobić zakupy. Poobserwujmy domowników, zobaczmy, z czego często korzystają, czym się interesują, co lubią robić, co posiadają. Tutaj liczą się detale – ktoś lubi grać w pokera? Jak na zawołanie znajdzie się ilustrowana książka o pokerze. Ktoś lubi gotować lub zachwyca się jakąś kuchnią? Książka z przepisami lub zestaw przyrządów do kuchni będą idealne! Ktoś lubi grać na jakimś instrumencie? Ucieszy go karnet na akcesoria do danego instrumentu. Jeśli zauważymy, że dana osoba lubi słuchać muzyki, ale ma zepsute słuchawki, zaoferujmy, że je kupimy.

Mamy dla Was kilka własnych propozycji w kwestii prezentu na święta w 2014 roku.

ICF-C717PJ – radiobudzik od SONY

Idealny podarunek dla śpiocha i nie tylko to radiobudzik SONY ICF-C717PJ. Radiobudzik SONY ICF-C717PJ to model z wbudowanym radiem cyfrowym. Zacznij dobry dzień z najlepszej jakości sprzętem Sony. Posiada  on zasilanie sieciowe i bateryjne. Model wyposażony jest w radio AM/FM z pamięcią do 30 stacji. Srebrny radiobudzik SONY ICF-C717PJ zawiera wiele przydatnych funkcji takich jak regulacja głośności czy projekcja godziny, które umilą początek każdego dnia.

A może odtwarzacz SONY NWZ-W274 B?

Kolejnym prezentem na święta w 2014 roku może być woodoodporny czarny odtwarzacz SONY NWZ-W274 B. To idealne rozwiązanie dla osób, które uprawiają sport i nie chcą rezygnować z muzyki. Dzięki pojemności 8 GB możesz nagrać wiele plików w formacie mp3 i mp4. Niesamowitą jakość dźwięku dają słuchawki o mocy 1000 mW, czułości na poziomie 107dB/mW i paśmie przenoszenia 30-20 000 Hz. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu możesz sobie pozwolić na nieprzerwane 8 godzin słuchania najlepszych utworów. Kiedy odtwarzacz się rozładuje, nic się nie martw i podłącz go do komputera za pomocą złącza USB.

Ostatnią propozycją na prezent jest zegarek SONY SmartWatch2 SW2R

SONY_SmartWatch2_SW2Rc

>Innowacyjny i niezwykle nowoczesny zegarek SONY SmartWatch2 SW2R to pierwszy na świecie SmartWatch zaprojektowany z myślą o systemie Android (4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszym) i działający w oparciu o komunikację NFC z funkcją One–Touch. Elegancki, minimalistyczny i nowoczesny design sprawia, że dla użytkowników, którzy potrzebują być w nieprzerwanym kontakcie, nie stanowi przykrej, nieestetycznej obroży na ręce. Dla miłośników gadżetów stanowi on niesamowitą nowinkę technologiczną. Potencjał inteligentnego zegarka zamknięty został w niezwykle stylowej, aluminiowej obudowie z elementami ze stali nierdzewnej odpornej na zachlapanie i deszcz. Funkcjonalność Sony SmartWatch2 opiera się na tym, że łączy praktyczność smartfona i funkcjonalność zegarka z rozbudowanym zestawem opcji w postaci kompasu, układu czasowego, stopera i pilota do telefonu.

Użytkownik otrzymuje informacje o przychodzącym połączeniu telefonicznym czy nadchodzących wiadomościach SMS/MMS w postaci delikatnych wibracji. Za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth® zyskuje możliwość połączeń wychodzących. Kolorowy wyświetlacz dotykowy wykonany w technologii LED umożliwia posiadaczowi korzystanie z kalendarza i mediów społecznościowych oraz obsługę skrzynki mailowej. Zegarek SmartWatch 2 współpracuje z setkami aplikacji z serwisu Google Play takimi jak Gmail, Facebook, Twitter, zdalne sterowanie muzyką i jej obsługa, kalendarz, pogoda, itd. Ikony zainstalowanych aplikacji można uporządkować na głównym ekranie według własnego upodobania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.