Projektor do prezentacji biznesowych

Projektor do prezentacji biznesowych

Projektor do prezentacji biznesowych może stanowić skuteczne narzędzie pracy. Dobrze wie to każdy pracownik, który nie ma możliwości skorzystania z odpowiedniego sprzętu, na którym mógłby wyświetlić staranie przygotowaną prezentację. Sam projektor do prezentacji biznesowych daje szereg nowych możliwości. Przede wszystkim przygotowany materiał będzie bardziej czytelny dla grona odbiorców zarówno pod względem jakości obrazu, jak i wywodów komentującego prezentację.

Jak właściwie działa projektor?

Urządzenie optyczne jest stosunkowo proste w obsłudze. Może służyć do wyświetlania obrazów ruchomych oraz nieruchomych na ekranie projektora, a to wszystko dzięki niezwykle prostej budowie. Rzutnik składa się z układu optycznego, który odpowiedzialny jest za formowanie wiązki światła, jak również źródło światła. Na chwilę obecną nowoczesne rzutniki projekcyjne wykorzystują równoległą wiązkę światła. Rozbieżności strumieni światła, jak i umieszczenie rzutnika pośród źródła światła sprawiają, że wyświetlany obraz jest znacznie powiększony. Warto nieco przybliżyć charakterystykę poszczególnych rzutników.

EPSON EH-TW6100 – podstawowe parametry

Projektor do prezentacji biznesowych EPSON EH-TW6100 wykorzystuje technologię wyświetlania LCD, a jego jasność obrazu wynosi 2300 lumenów. Wbudowane głośniki stereo o łącznej mocy 20W oraz rozdzielczość 1920×1080 prezentowanego obrazu sprawi, że wyświetlana prezentacja wypadnie rewelacyjnie przed gronem współpracowników.

Optoma HD25E

Projektor Optoma HD25E poprzez zastosowanie systemu projekcji DLP, optycznego obiektywu wyposażonego we współczynnik projekcji 16:9, 16:10 jak i 4:3 sprawia, że wyświetlany obraz jest znakomity. Ponadto praca projektora HD25E jest niezwykle cicha, ponieważ wynosi zaledwie 26 dB.

BENQ MW663

BENQ MW663 to z całą pewnością projektor wykorzystywany do prezentacji biznesowych. Model MW663 posiada technologię wyświetlania DLP o jasności 3000 lumenów. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu 1600×1200 sprawi, że wyświetlana prezentacja będzie przejrzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.