PROMocja w szwedzkim stylu z Electrolux

Z czym kojarzy Ci się Szwecja? Nagroda Nobla, śnieg, funkcjonalność Ikei, długie blond włosy, potop? Mimo że dzieli nas tak niewiele, nasze relacje ciągle nacechowane są stereotypami. Od dzisiaj Szwecja będzie Ci się także kojarzyła ze słowem „promocja”.

Warto zatem skorzystać z akcji, jaką zorganizowała firma Electrolux: „Promocja w szwedzkim stylu”, dzięki której mamy szansę skonfrontować swoje wyobrażenie o Szwecji podczas jednodniowego rejsu do Karlskrony. Organizator zapewnia darmowy bilet na rejs w dwie strony do Szwecji oraz 50% zniżki dla osób towarzyszących. Rejs organizuje Stena Line.

Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić jeden z produktów objętych promocją firmy Electrolux (pralka, suszarka) na stronie matrixmedia.pl, a następnie zarejestrować transakcję tutaj: www.electrolux-promocja.pl

Promocja trwa do 15 kwietnia 2012 roku. Co bardzo ważne, w rejs do bajecznej Karlskrony będziemy mogli udać się w wybranym terminie do końca 2012 roku. Jest to zatem niebywała okazja na wakacyjną wycieczkę do naszych bałtyckich sąsiadów. Szukaj urządzeń Electrolux oznaczonych symbolem:

 

 

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.