Ramka cyfrowa SONY DPF-C1000. Wspomnienia z wakacji

Ramka cyfrowa SONY DPF-C1000

SONY DPF-C1000 to bardzo stylowy 10,2-calowy (26 cm) ekran LCD podświetlany diodami LED o rozdzielczości 1024 x 600 WSVGA.

SONY DPF-C1000 jest niezwykle prosty w obsłudze. Nie sprawiające najmniejszych problemów przyciski oraz ikony ekranowe w łatwy i przyjemny sposób pozwalają korzystać z samodzielnie dobranych funkcji wyświetlania, trybów pokazu slajdu i innych, które będą najbardziej optymalne dla każdego z osobna.

Zachowaj wspomnienia

Podłączenie do niego pamięci USB bądź karty pamięci aparatu cyfrowego pozwoli na wyświetlanie zdjęć charakteryzujących się głębią szczegółów, bogatszą niż kiedykolwiek kolorystyką oraz odpowiednio dobranym kontrastem. SONY DPF-C1000 jest wyposażony dodatkowo w energooszczędny programator, który samodzielnie uruchamia tryb energooszczędnego czuwania, np. w nocy, gdy ekran jest nieużywany.

Posiada odpowiednio ulokowany port USB pozwalający na podłączenie pamięci flash USB, na której mogą się znajdować zdjęcia i/lub filmy, a następnie błyskawicznie przejść do ich wyświetlania i/lub odtwarzania. Współpracę z kartami pamięci takimi jak Memory Stick PRO DuoTM, Memory Stick PRO-HG DuoTM, SD, SDHC zapewniają odpowiednie gniazda pamięci.

Ramka cyfrowa SONY DPF-C1000 – dobry pomysł na prezent!

Wszystkie funkcje, jakie posiada ekran SONY DPF-C1000 pozwolą na nowo przeżywać najważniejsze życiowe wspomnienia, które każdy traktuje w sposób szczególny. Elegancki wygląd i przede wszystkim posiadane możliwości czynią z niego idealny prezent dla każdego na każdą okazję. Ramka cyfrowa SONY DPF-C1000 dostępna jest w sklepie MatrixMedia w zaskakująco niskiej cenie!