SONY CMT-MX700Ni, czyli wieża dla miłośników czystych dźwięków

Aktualizacja artykułu 2017:
Wieża stereo CMT-MX700Ni mimo upływających lat na rynku AGD RTV nadal stanowi ciekawą propozycję dla miłośników dobrego brzmienia. W 2017 roku dobry system nagłaśniający jest na wagę złota. Czy model może konkurować z innymi, nowszymi produktami?


Przenieś festiwal muzyczny do domu

Mamy końcówkę lata, a co za tym idzie, znajdujemy się na pewnego rodzaju podsumowaniu terminarza tegorocznych festiwali muzycznych. Był już „Opener”, przeleciał „Przystanek Woodstock”, a także „Orange Warsaw Festiwal”. Na szczęście zagorzałych miłośników muzyki czekają jeszcze „OFF Festival” i kilka mniejszych wydarzeń. Cóż jednak mają począć ci, którzy nie załapią się na żaden z nich? Odpowiedź jest prosta! Trzeba zrobić sobie taki mini-festiwalik w zaciszu własnego domu. Wiadomo jednak, że przyda się do tego dobry sprzęt grający. Niezłym rozwiązaniem wydaje się tutaj „wieża” firmy Sony: SONY CMT-MX700Ni, która mimo swojej obecności na rynku od wielu lat, nadal może śmiało konkurować z nowszymi modelami.

Czy warto kupić wieże SONY CMT-MX700Ni?

Bogate wnętrze SONY CMT-MX700Ni

Co znajdziemy w wyposażeniu wieży? SONY CMT-MX700Ni to wydajny wzmacniacz, który umożliwia nam regulację tonów niskich – Bas (+4, -4), a także DSG – DSGX, oraz wysokich (+4, -4). Ponadto odtwarza on płyty CD-R, CD-RW. Posiada trzy tryby ustawienia korektora, a jego moc wyjściowa wynosi: (RMS) (W) – 100 W. Nieźle, co?

Pójdźmy jednak dalej. Model ma zainstalowane cztery wejścia/wyjścia. Przykładowo, podłączymy do niej swojego iPoda, sprzęt USB czy kabel Ethernet. Mamy tutaj również radio, a w nim antenę UKF, dwadzieścia miejsc pamięci oraz funkcję RDS-EON. Oczywiście producent nie mógł nas zostawić bez wspomnianego już odtwarzacza CD. Dał nam do dyspozycji klasyczne funkcje programowania, powtarzania, a także odtwarzania losowego.

test wieży SONY CMT-MX700Ni

Dobra jakość za niewygórowaną cenę

Należy odpowiedzieć na pytanie – czy warto? SONY CMT-MX700Ni to dwa profesjonalne, dwudrożne głośniki ze zdejmowaną przednią siatką. Tworzą one wraz ze wzmacniaczem świetne wizualne cudo. Całość ma bardzo klasyczny design i aż wierzyć się nie chce, że skrywa w swym środku tak wiele możliwości. Zobaczcie, jak prezentuje się na żywo:

Poznaj naszą ofertę Audio

Na sam koniec trzeba wspomnieć o całkiem przyjaznej dla portfela cenie, która oscyluje na poziomie ok 1000 złotych. Wszystkie te fakty czynią z SONY CMT-MX700Ni dobry i solidny produkt, na którym można rozkręcić niejeden „domowy mini-festiwalik”. Dla miłośników czystego i przyjemnego dźwięku jest to pozycja wręcz obowiązkowa!

Odwiedź sklep i porównaj model z innymi propozycjami od znanych producentów. Skorzystaj również z wyjątkowej oferty ratalnej oraz szybkiej dostawy w sklepie Matrix Media.