Recenzja: Fotel gamingowy Huzaro Force 6.0

project_comment_file62b030db011ff-krzesło

Szybki komputer oraz dobry monitor, do tego klawiatura, myszka i słuchawki – to podstawa zestawu dla gracza. Potrzebne jest jeszcze biurko i… wygodny fotel. Wśród gamingowych foteli prym wiedzie Huzaro Force 6.0. Trudno znaleźć wygodniejszy.

Czy warto kupić fotel gamingowy?

Fotel to jedna z ostatnich rzeczy, o których myślimy przygotowując stanowisko dla gracza. Z jednej strony to nic dziwnego, bo najważniejszy jest oczywiście szybki komputer czy gamingowa klawiatura i wydaje się, że do siedzenie wystarczy zwykłe biurowe krzesło. Jednak z drugiej strony po wielu godzinach spędzonych na grze każdy doceni odpowiedni gamingowy fotel.

Fotel gamingowy to gwarancja komfortu i wygody – podczas wielogodzinnej sesji nie cierpi wtedy kręgosłup. Można go dopasować do własnych potrzeb i zmieniać ustawienie w wielu płaszczyznach – m.in. wysokość siedzenia, kąt nachylenia oparcia czy ustawienie podłokietników.

Huzaro Force 6.0 – gwarancja wygody

Na rynku jest już wiele foteli zaprojektowanych z myślą o graczach. Jedne wygodne, inne nieco mniej. Jaki więc wybrać? Śmiało można polecić fotel gamingowy polskiego producenta – Huzaro Force 6.0. Został zaprojektowany z myślą o zapalonych graczach i fanach e-sportu. Są tu wysokiej jakości materiały, stalowa konstrukcja i unikatowy design. Jego stylistyka nawiązuje do siedzeń najszybszych sportowych aut, a kubełkowe siedzenie zapewnia ergonomię i wygodę.

Fotel dba o prawidłowe ułożenie pleców, a poduszka lędźwiowa wymusza poprawne ułożenie kręgosłupa. Miejsca, gdzie ciało przylega do fotela są wentylowane, a wysokiej jakości pianka gwarantuje odpowiednie kształty siedziska. To się sprawdza nawet po wielu godzinach spędzonych przed komputerem.

Do tego oparcie fotela można szybko ułożyć pod dowolnym kątem, a antypoślizgowe i miękkie podłokietniki na wybranej wysokości. Zastosowano tu także… mechanizm bujania TILT PLUS. Pozwala on odpowiednio przechylić oparcie i umożliwia bujanie. Taki relaks zapewnia odpowiednie krążenie krwi oraz zwalnia napięcie w mięśniach.

Fotel gamingowy z efektami świetlnymi

Fotel dostępny jest w kilku wersjach. Gracze, którzy chcą sobie trochę urozmaicić swoje stanowisko, powinni wybrać model Huzaro Force 6.0 RGB. Zastosowano tu efekty świetlne w technologii RGB LED. Taśma optyczna została wkomponowana w krawędzie otworów oparcia i jest obsługiwana za pomocą bezprzewodowego pilota. Jest tu 16 kolorów światła, które można układać w różne sekwencje i tryby działania. To naprawdę robi świetny klimat podczas gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.