SAMSUNG Galaxy Z Flip3 5G – kieszonkowy przyjaciel w nowoczesnej odsłonie!

3

Samsung nie od dziś zaskakuje użytkowników ciekawymi pomysłami. Tym razem koreańska grupa zaoferowała swoim zwolennikom powrót do przeszłości. Dlaczego? Większość z nas z pewnością pamięta telefony z klapką. W czasach, gdy nawet nie myślano o smartfonach, właśnie te telefony były na swój sposób wyznacznikiem trendów na rynku. Galaxy Z Flip3 to całkowicie nowa jakość na rynku smartfonów!

Pionierski design, na najwyższym standardzie? Bardzo proszę.

Smartfon od pierwszych momentów użytkowania ma prawo się podobać. Po rozłożeniu telefon jest długi, smukły, co zdecydowanie działa na korzyść tego modelu. Gdy go złożymy, telefon idealnie zmieści się do kieszeni bez uczucia dyskomfortu. Samsung oferuje nam stylowy sprzęt, który na swój sposób jest również milowym krokiem w przód. W porównaniu do swojego poprzednika Flip3 spełnia standard IPX8, co oznacza, że jest to pierwszy wodoodporny składany smartfon. Wytrzymuje pod wodą aż pół godziny! Oczywiście pod warunkiem, że głębokość nie wynosi więcej niż 1,5 metra. Nie musicie, się więc zamartwiać o to, czy telefon w łazience wpadnie wam do wody. Zapewne wielu osobom nasuwa się myśl, czy taki telefon jest wytrzymały. Samsung oferuje nam zabezpieczenie specjalną folią ochronną, której wytrzymałość jest oceniana na około 200000 zgięć!

Odświeżanie sięga aż 120Hz, a to dopiero początek niespodzianek!

Nie ma co się oszukiwać, Galaxy Z Flip 3 w tym segmencie smartfonów wręcz deklasuje konkurencję. Dlaczego? W większości przypadków otrzymujemy standardowe odświeżanie na poziomie 60Hz. Czy to źle? Absolutnie nie, na tym poziomie spokojnie jesteśmy w stanie spokojnie poruszać się po interfejsie bez większych przestojów. Co więc daje nam podwojona częstotliwość odświeżania? Otóż płynność oraz jakość filmów czy też gier nie będzie nigdy więcej przeciwnikiem naszego telefonu, Samsung zaproponował rozwiązanie wzbudzające podziw i zachwyt. Jeśli chodzi, o sam wyświetlacz, jest to Super Dynamic AMOLED 2X. Charakteryzuje się on przekątną wynoszącą, 6,7” i rozdzielczością Full HD 2640×1080 pikseli. W połączeniu z panelem o proporcjach 22:9 zagęszczenie na piksel oraz ostrość obrazu wyglądają naprawdę świetnie!

Akumulator? Solidna jakość w tej klasie.

Niestety, ale nie ma rozwiązań idealnych. Czas pracy w Galaxy Z Flip 3 nie powala, aczkolwiek w dalszym ciągu prezentuje się solidnie. Bez intensywnego korzystania z tego modelu istnieją szanse, że telefon będzie w stanie wytrzymać cały dzień. Gdy jednak jesteśmy przyzwyczajeni do częstego korzystania z telefonu, nie obejdzie się bez ładowarki. Z pewnością plusem jest ładowanie telefonu na aż 3 różne sposoby. Poza standardowym ładowaniem przez łącze możemy skorzystać również z ładowania bezprzewodowego czy też odwrotnego ładowania bezprzewodowego.

Aparaty? Zaskakująco dobre parametry.

Wiele smartfonów ma coraz większą liczbę obiektywów, Samsung jednak postawił na klasyczne rozwiązanie z dwoma aparatami z tyłu oraz jednym z przodu. Aparat przeznaczony do fotografii tradycyjnych ma 12 mega pikseli połączonych z technologią Dual Pixel. Poza tym otrzymujemy bardzo solidny aparat do zdjęć szerokokątnych. Nie ma co ukrywać, że Galaxy Z Flip3 robi zdjęcia świetnej jakości, które potrafią uchwycić bardzo dużą liczbę szczegółów.

Wydajność, zdecydowanie tutaj nie ma się do czego przyczepić.

Samsung Galaxy Z Flip3 został, wyposażony w jeden z najlepszych systemów jakiekolwiek zostały zaprojektowane. Mowa tutaj o Snapdragon 888. Został on uzupełniony aż 8 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o pojemność mamy dwie opcję do wyboru, tutaj warto się dokładnie zastanowić, na jak dużej pamięci nam zależy, gdyż w tym modelu brak slotów na ewentualne karty pamięci. Galaxy Z Flip3 ma dwie wersje, jeśli chodzi o pamięć. Jest to 128 GB i 256 GB. Telefon pracuje na Interfejsie ONE UI 3.1.1 połączonym z systemem Android 11. Wszystkie te połączone cechy oferują nam naprawdę bardzo wysoką wydajność podczas korzystania z nawet najbardziej zaawansowanych technicznie aplikacji. Płynność działania aplikacji w tle oraz przełączania się między nimi również wygląda imponująco.

Podsumowując

Jeśli lubicie praktyczne rozwiązania oraz macie już dość zbyt dużych smartfonów, Galaxy Z Flip 3 to świetna opcja. Jego design zdecydowanie cieszy oko i pozwala na swój sposób cofnąć się do przeszłości. Wszystko to zostało uzupełnione świetnymi parametrami i podzespołami pozwalającymi na zadowalające użytkowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu bądź witryny internetowej, gdzie przygotowaliśmy Flip 3 w świetnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.