Sony VPCEH. Biały laptop budzi pozytywne skojarzenia. Elegancja w modzie!

 

Sony VPCEH to linia laptopów Vaio, która posiada dwa modele różniące się kolorami. Diametralnie. Dostępny jest SONY VPC-EH2D1EB z czarną obudową, oraz SONY VPC-EH2D1EW z białą. Należy przy okazji sprecyzować, że są to obudowy ciemna i jasna, bowiem laptop w pierwszej wersji to połączenie matowej czerni z połyskującą przykuwającą uwagę sześcienną fakturą. Wersja biała łączy w sobie biel matową klawiatury i perłową w pozostałych elementach. Właśnie ten model ze względu na sterylną, ale ciekawą designersko konstrukcję, został doceniony przez użytkowników.

Biel laptopa SONY VPC-EH2D1EW kojarzy się jednoznacznie z elegancją i profesjonalizmem. Czystość, jaka emanuje z tego sprzętu, świadczy również o właścicielu. Z jednej strony spokój, z drugiej bardzo stylowe rozwiązanie. W żadnym wypadku nie można powiązać go z jakąś płcią. Jest to unisex i nie ma mowy o feminizacji, zarówno jeżeli chodzi o kolor, jak i o design.

SONY VPC-EH2D1EW to uniwersalny komputer przenośny również pod względem podzespołów, jakie kryje „pod maską”. Procesor i3 2,2 MHz i pamięć 4GB z opcją taniej rozbudowy do 8GB w zupełności wystarczą do pracy, nawet tej ciężkiej. Również w czasie wolnym laptop ten przysporzy nam wiele przyjemności. Multimedialne rozwiązania, a w szczególności wysokiej jakości wyświetlacz LED, pozwalają na oglądanie filmów w maksymalnej rozdzielczości oraz korzystanie z Internetu pełną parą.