Tablet dla kobiet Sony P. Elegancki S2!

Tablet dla kobiet może być pojęciem, które nie spodoba się feministkom, jednak Sony S2 (Sony Tablet P) jest produktem skierowanym właśnie dla pań. Nie ma w tym nic obraźliwego. Jego świetny projekt jest tak skonstruowany, aby zmieścił się w damskiej kopertówce. Design po złożeniu przypomina elegancką szkatułkę i w pełni komfortowo, a co najważniejsze stylowo, może imitować w dłoni delikatną torebkę. Kilka lat spędzonych przy projekcie S2 rzeczywiście robi wrażenie pod względem innowacyjności, a sam wygląd Sony SGPT211PL zasługuje na wyróżnienie. Tablet w liczbach zachwyca: 370 gram i podwójny wyświetlacz 5,5″ to połączenie dotychczas niespotykane, co tym bardziej spodoba się wszystkim dbającym o komfort transportu i bezpieczeństwo S2.

Sony S2 – nie tylko elegancki wygląd

Nie tylko szata zdobi nowy model Sony S2. Co oferuje tablet oparty na systemie Android? Telefon, dostęp do Internetu, aplikacji, konsola do gier i multimedialnych rozrywek… pięknie! Sercem tabletu jest mobilny procesor NVIDIA® Tegra™ 2, 1 GHz z pamięcią 1GB RAM wspierany przez wewnętrzny dysk 4GB. Konfiguracja została dobrana optymalnie, aby wszystkie procesy przebiegały płynnie, a praca i rozrywka były czystą przyjemnością. Mobilność urządzenia zwiększa dostęp do Internetu dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi®, a połączenie między innymi urządzeniami obsługuje Bluetooth® 2.1 + EDR. Rozdzielczość podświetlanych ledowo ekranów to 1024×480. Wyświetlana grafika jest bardzo dobra zarówno do przeglądania stron www jak i oglądania filmów. Tablet wyposażono w kamerę 5Mpx, która pozwala robić dobre zdjęcia wysokiej jakości i przednią 0,3 Mpx przystosowaną do połączeń internetowch.

Ceny mikro laptopa, jakim wydaje się być Sony S2 SGPT211PL, oscylują w granicach 2000 PLN, jednak producent stale wprowadza różne akcje promocyjne związane z dystrybucją tego modelu.