Telewizor LED SONY KDL-32W705

Doskonały w swojej klasie

KDL-32W705 to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony pod koniec 2013 roku. Model miał zapełnić pewną lukę, która powstała po poprzednim telewizorze klasy W8. Ekran, który obrazem czerpie sporo z high-endu, posiadając przy tym wzbogacone funkcje multimedialne – np. możliwość współpracy z dotykowym pilotem, czyni Telewizor LED SONY KDL-32W705 ciekawą pozycją do rozważenia.

Telewizor o przekątnej ekranu 32 cali doskonale radzi sobie z odtwarzaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku na równi z obsługą plików multimedialnych. KDL-32W705 działa w oparciu o technologię obróbki obrazu znaną pod nazwą X-Reality Pro, która gwarantuje wysoki poziom kontrastów. Dzięki funkcji smart TV możemy w tym czasie mieć odpalonego Skype’a oraz pisać tweety czy komentarze na Facebooku. Telewizor właściwie staje się w tej chwili częścią naszego życia, a nie tylko ekranem do oglądania programów telewizyjnych. Możemy być w stałym kontakcie z rodziną czy przyjaciółmi.

SONY KDL-32W705 – rodzielczość, która robi wrażenie

Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD dzięki częstotliwości odświeżania Motionflow XR 200 Hz oraz dynamicznemu współczynnikowi kontrastu powyżej 1 mln sprawia, że jakość obrazu jest doskonała. I to zarówno podczas oglądania telewizji Full HD, która jest obecnie standardem, jak i filmów w HD. KDL-32W705 posiada szereg funkcji takich jak USB – zdjęcia, muzyka, film, Bravia Sync, Digital EPG, PVR – nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania i sterowania za pomocą smartfona czy tabletu oraz funkcję Screen Mirroring. Teraz interaktywne urządzenie stanie się doskonałym towarzyszem zabaw.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową. Przekonaj się, że u nas znajdziesz produkty najwyższej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.