LG 84LM960V – gigant wśród telewizorów

TELEWIZOR LG 84LM9600

84LM960V LG to gigant marki LG zaprojektowany, by wzbudzać emocje. A te z pewnością pojawiają się przy pierwszym kontakcie z tym modelem. Któż widział telewizor o przekątnej ekranu wynoszącej 84 cale? No właśnie, nikt. LG jest pionierem, zapisując się na kartach historii jako prekursor nowej generacji telewizorów.

Nowa jakość telewizji

Jesteśmy dumni, mogąc zaprezentować na łamach naszego bloga telewizor LG 84LM960V. Od niedawna jest on dostępny w Polsce i kilku innych krajach Europy. MatrixMedia to jedyny sklep online posiadający go w ofercie. Jako oficjalny dystrybutor marki LG w Polsce zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową oraz wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

LG 84LM960V – podstawowe informacje

Gigant od LG zaprezentowany został pierwszy raz na targach CES i od tamtego czasu nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów branżowych. Aby uzmysłowić sobie wielkość rozmiaru ekranu, warto wykonać pewien eksperyment i wyobrazić sobie cztery telewizory 42-calowe obok siebie. Wykonany w technologii 4K i rozdzielczości 4 razy wyższej niż Full HD model LG posiada 8,3 mln pikseli, co przekłada się na niezwykłą czystość i dokładność obrazu. Natywny obraz 4K całkiem inaczej prezentuje się w udoskonalonej funkcji 3D, która możliwa jest dzięki pasywnym okularom 3D. Wszystko razem daje niesamowite wrażenia w domowym zaciszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.