Wodoodporny aparat SONY Cyber-shot TX30

Sony Cyber-shot TX30 - wodoodporny aparat

Wodoodporny aparat to gadżet, który cieszy się rosnącą popularnością. Któż z nas nie marzy o podwodnych szaleństwach nad morzem czy w basenie utrwalonych na karcie pamięci naszego aparatu?  Jaki zatem wybrać model? Ilość takich urządzeń na rynku przyprawia o zawrót głowy. Aby ułatwić to zadanie, chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii przy zakupie wodoodpornego aparatu.

Czym się kierować przy wyborze wodoodpornego aparatu?

Przede wszystkim zastanów się, na jakiej głębokości planujesz go używać. Większość aparatów fotograficznych obecnych na rynku pozwala na robienie zdjęć do głębokości 10 metrów, czyli 33 stóp. Jeśli zależy Ci na aparacie o bardziej zaawansowanych możliwościach, zwróć uwagę na ten parametr, bo zanurzanie się na większe głębokości z aparatem do tego nieprzystosowanym może sprawić, że producent nie uzna ewentualnej reklamacji sprzętu.

Drugą kwestią są parametry techniczne wodoodpornego aparatu. Znajdziemy je w niestandardowych kształtach, kolorach i w dodatkowych gadżetach. Ważna jest także cena. Musimy przygotować się na to, że wodoodporny aparat będzie z reguły droższy niż jego standardowy odpowiednik. Jednak cena nie powinna być głównym wyznacznikiem tej decyzji.

Kupując wodoodporny aparat, powinno się wziąć również pod uwagę pory roku. W miesiącach grudzień – luty nie warto wydawać nań pieniędzy, ponieważ na rynek nie wchodzi zbyt wiele nowych modeli, przez co ceny nie są konkurencyjne. Warto wybrać nowoczesny zakup online gwarantujący z reguły niższą cenę i sprawną obsługę. Pamiętajmy, że wodoodporny aparat może być wyposażony w zaawansowane funkcje umożliwiające nagrywanie filmów czy fotografowanie nawet przy słabym oświetleniu.

Poznaj bliżej aparat Sony Cyber-shot TX30

Naszą propozycją jest Sony Cyber-shot TX30, o charakterystycznym dla marki SONY designie i funkcjonalności. Obudowa przypomina inne aparaty kompaktowe pod względem elegancji i prostoty użytkowania. Ponadto, pozwala fotografować pod wodą do 10 metrów. Sony Cyber-shot TX30 wyposażony jest w duży i przejrzysty ekran dotykowy zaprojektowany w technologii OLED. Przejmuje w pełni nawigację po funkcjach i umożliwia ostrzenie obrazu w wybranym punkcie. U nas  Sony Cyber-shot TX30 dostępny jest w trzech energetycznych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.