Zegarek SONY SmartWatch2 SW2R

Zanussi ZRG16600WA

Innowacyjny i niezwykle nowoczesny zegarek SONY SmartWatch2 SW2R został zaprojektowany z myślą o systemie Android (4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszym). Działa w oparciu o komunikację NFC z funkcją One–Touch. Elegancki, minimalistyczny i nowoczesny design sprawia, że zegarek stanowi stylowy oraz praktyczny dodatek do każdego stylu.

Smartwatch z klasą od SONY

Potencjał inteligentnego zegarka  zamknięty został w niezwykle stylowej, aluminiowej obudowie z elementami ze stali nierdzewnej, odpornej na zachlapanie i deszcz. Funkcjonalność Sony SmartWatch 2 opiera się na tym, że łączy praktyczność smartfona i zegarka z rozbudowanym zestawem funkcji w postaci kompasu, układu czasowego, stopera i pilota do telefonu.

Delikatne wibracje informują o przychodzącym połączeniu telefonicznym czy nadchodzących wiadomościach SMS/MMS. Z pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth® smartwatch zyskuje możliwość wykonania połączeń wychodzących.

Co ma do zaoferowania SmartWatch2 SW2R?

Kolorowy wyświetlacz dotykowy zaprojektowany w technologii LED umożliwia posiadaczowi korzystanie z kalendarza i mediów społecznościowych oraz obsługę skrzynki mailowej. Zegarek SmartWatch 2 współpracuje z setkami aplikacji z serwisu Google Play, jak na przykład: Gmail, Facebook, Twitter, zdalne sterowanie muzyką i jej obsługa, kalendarz, pogoda, itd. Ikony zainstalowanych aplikacji można uporządkować na głównym ekranie według własnego upodobania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.