Zegarek SONY SmartWatch2 SW2R

Zanussi ZRG16600WA

Innowacyjny i niezwykle nowoczesny zegarek SONY SmartWatch2 SW2R został zaprojektowany z myślą o systemie Android (4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszym). Działa w oparciu o komunikację NFC z funkcją One–Touch. Elegancki, minimalistyczny i nowoczesny design sprawia, że zegarek stanowi stylowy oraz praktyczny dodatek do każdego stylu.

Smartwatch z klasą od SONY

Potencjał inteligentnego zegarka  zamknięty został w niezwykle stylowej, aluminiowej obudowie z elementami ze stali nierdzewnej, odpornej na zachlapanie i deszcz. Funkcjonalność Sony SmartWatch 2 opiera się na tym, że łączy praktyczność smartfona i zegarka z rozbudowanym zestawem funkcji w postaci kompasu, układu czasowego, stopera i pilota do telefonu.

Delikatne wibracje informują o przychodzącym połączeniu telefonicznym czy nadchodzących wiadomościach SMS/MMS. Z pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth® smartwatch zyskuje możliwość wykonania połączeń wychodzących.

Co ma do zaoferowania SmartWatch2 SW2R?

Kolorowy wyświetlacz dotykowy zaprojektowany w technologii LED umożliwia posiadaczowi korzystanie z kalendarza i mediów społecznościowych oraz obsługę skrzynki mailowej. Zegarek SmartWatch 2 współpracuje z setkami aplikacji z serwisu Google Play, jak na przykład: Gmail, Facebook, Twitter, zdalne sterowanie muzyką i jej obsługa, kalendarz, pogoda, itd. Ikony zainstalowanych aplikacji można uporządkować na głównym ekranie według własnego upodobania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *