AEG HG 65432 PNM – fenomenalna płyta gazowa!

AEG-HG-65432-PNM

Zastanawiasz się nad wyborem płyty gazowej? Dobry pomysł. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie służące do przygotowywania potraw. Płyty gazowe umożliwiają bezpośrednią kontrolę nad poziomem nagrzewania. W przeciwieństwie do płyt elektrycznych, dają możliwość natychmiastowego zatrzymania podgrzewania potrawy, gdy ta zaczyna kipieć lub się przypalać.

Jednak zatrzęsienie produktów może przyprawić o mdłości. Warto przyjrzeć się modelowi wprowadzonemu przez firmę AEG: AEG HG 65432 PNM, którego funkcjonalność zachwyci niejednego użytkownika. AEG HG 65432 PNM to płyta gazowa posiadająca zintegrowaną zapalarkę gazu umieszczoną w poręcznym pokrętle. Stalowy, niebanalny design będzie pasował do każdej nowoczesnej kuchni i łatwo zostanie wkomponowany w jej wystrój. Użytkownik ma do dyspozycji cztery palniki gazowe, które bez problemu wystarczą do przygotowywania potraw dla czteroosobowej rodziny. Sprzęt wyposażony jest w dwuczęściowy żeliwny ruszt charakteryzujący się wysoką odpornością i trwałością, a dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Ta ostatnia to jedna z ważniejszych funkcjonalności, jeśli chodzi o płyty gazowe. Należy pamiętać, że opary z gazu mogą osadzać się na ruszcie, co niesie za sobą konieczność przetarcia sprzętu od czasu do czasu.

Jeśli podczas użytkowania starej płyty gazowej kiedykolwiek zdarzyły się niekontrolowane wypływy gazu, z ulgą przyjmiesz informację, że płyta AEG HG 65432 PNM posiada zabezpieczenie. Dzięki temu bezpieczeństwo Twoje i Twoich dzieci jest zagwarantowane. Płyta firmy AEG zabezpiecza przed niekontrolowanym dopływem gazu do palnika, gdyby doszło do przypadkowego zgaszenia płomienia. Jest ona tania w eksploatacji, co stanowi kolejny argument na rzecz wyboru tej płyty grzewczej.