Amplituner do 1500 zł

[AKTUALIZACJA 2017] Wiele osób zadaje sobie pytanie: czy amplituner, który kosztuje nie więcej niż1500 zł będzie wystarczająco dobry? Otóż amplitunery, które są dostępne w naszym sklepie i które w dzisiejszym wpisie przedstawimy Państwu, zdecydowanie można za takie uznać, a ich osiągi zadowolą nawet bardziej wymagającego audiofila. Przeczytajcie!

Amplituner SONY STR-DH550

Pierwszy amplituner, który opiszemy, to SONY STR-DH550, którego pełną specyfikację znajdziecie w naszym sklepie. Amplituner SONY STR-DH550 to amplituner kina domowego. Moc wyjściowa stereo tego modelu zadowoli nawet najwybredniejszego użytkownika. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że dzięki swojej małej wadze łatwo go transportować. Jego instalacja jest niebywale prosta i przyjemna.Dzięki technologii Dolby Digital Plus daje wrażenie niesamowitego dźwięku przestrzennego. Obsługuje do 7.1 niezależnych kanałów z sygnałem o częstotliwości próbkowania 96kHz i rozdzielczości 24 bitów. Mając do dyspozycji 1500zł, takie wyposażenie w zupełności wystarczy. Produkt posiada 2-letnią gwarancję producenta.

dobry amplituner Sony STR-DH550

Zobacz akcesoria kina domowego w Matrix Media

Amplituner SONY STR-DH770

Drugie urządzenie, na które, naszym zdaniem, warto zwrócić uwagę, to amplituner SONY STR-DH770, wykorzystujący technologię Dolby TrueHD. W jego przypadku również zmieścimy się w przedziale cenowym do 1500zł. Dzięki niemu domowa rozrywka może osiągnąć wyższy poziom, a wszystko za sprawą 7.2-kanałowego amplitunera wyposażonego w funkcję HD Digital Cinema Sound®, możliwość przesyłania sygnału 4K oraz różnorodną łączność. Prawdziwie dynamiczny dźwięk przestrzenny generowany jest przez 7.2 kanały, a funkcja Digital Cinema Automatic Calibration (DCAC) optymalizuje wydajność, niezależnie od rozmieszczenia głośników. Wiele złącz audio i tych optycznych, w tym 4 wejścia HDMI (przesył do jakości 4K) oraz jedno wyjście HDMI, odpowiadają za możliwość połączenia całego zestawu hi-fi, kina domowego oraz sprzętu grającego. Amplituner wykazuje również pełną gotowość na rozdzielczość 4K Ultra HD – umożliwia przesyłanie natywnych materiałów wideo 4K do telewizora lub projektora 4K Ultra HD. Prawdziwy zastrzyk nowych technologii.

niedrogi amplituner od Sony STR-DH770

Amplituner do 1500 zł

Zakup amplitunera ze średniej półki cenowej wcale nie musi się skończyć katastrofą. Ważne, byśmy dokładnie sprawdzali parametry każdego sprzętu i nie kierowali się wyłącznie jego ładnym wyglądem. Trzymamy kciuki za Wasz wybór, my mówimy sakramentalne „tak” amplitunerom Sony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.