Amplituner SONY STR-DH550

Amplituner Sony STR-DH550 to urządzenie, które z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce w Twoim domu.

SONY STR-DH550 – podstawowe informacje

Posiada on szereg funkcji takich jak: 4K – obsługa formatu, automatyczna kalibracja dźwięku, Bravia Sync, Deep Colour, Digital Cinema Sound HD, interpolacja wideo do 1080p, MHL, technologia Bi-AMP, współpraca z iPhone, współpraca z iPod, x.v.Colour. Ergonomiczne kształty (S x W x G): 430 x 156 x 329,4 mm) pozwolą na ulokowanie Sony STR-DH550 w dowolnym miejscu.

W tym amplitunerze imponująca jest również liczba złączy prezentująca się następująco: 4 wejścia hdmi; kompozytowe wejście wideo (2 szt.); kompozytowe wyjście na monitor (1 szt.); optyczne wejście audio (2 szt.); koncentryczne wejście audio (1 szt.); analogowe wejście audio (4 szt.); wyjście słuchawkowe; USB (1 z przodu: iPhone/WM); MHL (1 z tyłu).

Komfort użytkowania

Waga Sony STR-DH550 to zaledwie 7,8 kg. Ponadto cechuje się on zgodnością z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, możliwością uzyskania w domu akustyki światowych sal koncertowych w tym filharmonii w Berlinie, wygodnym przełączaniem za pmocą pilota bez wstawania z fotela, oglądaniem filmów na dużym ekranie dzięki łączności MHL i posiadaniem Portu USB do odtwarzania ze smartfona, iPoda / telefonu iPhone i odtwarzaczy MP3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.