Aparat fotograficzny do telefonu

sony-aparat-fotograficzny-do-aparatu

Aparat fotograficzny do telefonu to innowacyjne rozwiązanie. Podczas tegorocznych targów IFA 2013 organizowanych w Berlinie firma Sony, która już od wielu lat istnieje na globalnym rynku, ukazała nowe perełki. Dzięki systematycznie wprowadzanym nowościom pracowicie dba ona o swój technologiczny dorobek. Pośród gamy nowych produktów firma przedstawiła bardzo ciekawe rozwiązanie, a mianowicie aparat fotograficzny do telefonu QX10 oraz QX100. Wszyscy zwolennicy nowych technologii, a także grupa początkujących fotografów z pewnością powinna przeczytać poniższy artykuł.

SONY wprowadza innowacyjne rozwiązanie

Aparat fotograficzny do telefonu firmy Sony jest powiewem świeżego powietrza w tej branży. QX10 to aparat w obiektywie. Brzmi ciekawie? SONY QX10 oraz SONY QX100 stanowią grupę aparatów, które możesz połączyć ze swoim smartfonem. Innowacyjny obiektyw do telefonu sprawi, że zrobisz profesjonalne zdjęcia swoim telefonem. A to jeszcze nie koniec. Oba aparaty posiadają zoom optyczny 10x, dzięki czemu każdy z Was może w końcu robić zdjęcia zapierające dech w piesiach. Prócz tego za sprawą tych inteligentnych aparatów, możliwe jest robienie zdjęć portretowych.

Same w sobie aparaty linii QX10 jak i QX100 są wyjątkowo małe, dzięki czemu zmieszczą się w każdej torebce. Za sprawą wbudowanej technologii Wi-Fi już od dziś możesz pstrykać zdjęcia i od razu publikować je na portalach społecznościowych w nowej, lepszej jakości. Poniżej prezentujemy oba modele w nieco szerszej perspektywie.

Obiektyw w aparacie SONY DSC-QX100 B Czarny

To perełka targów elektronicznych IFA 2013. QX100, która za sprawą procesora BIONZ działa bez zarzutu. Wyposażony w obiektyw do telefonu Vario-Sonnar z powłoką T sprawi, iż Twoje zdjęcia nabiorą zupełnie nowego wyrazu. Poza standardowymi funkcjami QX100 pomoże przeobrazić Twój smartfon w profesjonalny aparat fotograficzny. Za pomocą jednego kliknięcia technologia NFC od razu nawiąże połączenie z Twoim smartfonem, dzięki czemu wszystko będzie działać szybko i sprawnie.

Obiektyw w aparacie SONY DSC-QX10 B Czarny

QX10 posiada szybki procesor obrazu BIONZ, dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie możesz uzyskać więcej zdjęć w bardzo dobrej jakości. Dla zwolenników przyrody, którzy uwielbiają robić zdjęcia najmniejszego elementu fauny i flory, QX10 przyszykowało niespodziankę. Za sprawą obiektywu Sony typu G Twoje zdjęcia nabiorą zupełnie nowej perspektywy. Dzięki temu możliwe będzie robienie zdjęć nawet podczas dużego zbliżenia. Ponadto ów aparat może stać się obiektywem Twojego telefonu komórkowego. Za pomocą stabilizatora Optical SteadyShot każdy paparazzi będzie mógł robić zdjęcia podczas ruchu, przy czym zdjęcia będą niezwykle wyraźne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.