Aparat SONY DSC-WX350 W

Aparat SONY DSC-WX350 W mimo kieszonkowych wymiarów zawiera szereg zaawansowanych funkcji i podzespołów takich jak 20-krotny zoom i przetwornik obrazu CMOS Exmor R®, które pomagają w uzyskaniu fantastycznych zdjęć.

SONY DSC-WX350 W – aparat, któremu nie umknie żaden szczegół

Słabe oświetlenie nie przeszkodzi w pokazaniu wszystkich szczegółów! Wykonany w technologii BSI przetwornik obrazu CMOS Exmor R® o efektywnej rozdzielczości 18,2 Mpx przechwytuje więcej światła i pomaga w rejestrowaniu dodatkowych detali. Nowy procesor obrazu BIONZ X — trzykrotnie wydajniejszy od swoich poprzedników — pozwala na zwiększenie szybkości zdjęć seryjnych i uzyskanie jeszcze lepszej jakości obrazu z wierniej odwzorowanymi kolorami i mniejszym poziomem szumów. To właśnie cały aparat SONY DSC-WX350 W.

Dlaczego warto?

Obiektywy z serii G są oparte na zaawansowanych technologiach optycznych Sony. Ułatwiają uzyskanie wyraźnego obrazu i pięknie wyglądającego, nieostrego tła. 20-krotny zoom optyczny pozwala pokazać obiekt w zbliżeniu bez pogorszenia kolorystyki, szczegółowości i bogactwa przejść tonalnych w obrazie. Żyroskopowy mechanizm mocowania obiektywu kompensuje drgania ręki i pozwala na uzyskanie ostrego obrazu w całym zakresie ogniskowym. Konstruktorzy aparatu przygotowali go do pracy w różnych warunkach. Połączenie przetwornika CMOS Exmor R® z procesorem obrazu BIONZ X pomaga w uzyskaniu jasnych obrazów z dużą ilością szczegółów. Technologia By Pixel Super Resolution analizuje poszczególne piksele i umożliwia odtworzenie brakujących szczegółów przy powiększaniu obrazu. Lepiej prezentują się również zdjęcia wykonywane nocą: szeroki zakres czułości ISO — od 80 do 12 800 — gwarantuje ostrość obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.