Słuchawki do 200 zł

Zastanawiasz się jakie słuchawki do 200 zł w 2014 roku uda Ci się kupić? Jedną z podstawowych czynności przed podjęciem decyzji jest ustalenie budżetu, a więc zawężenie poszukiwań do konkretnego segmentu cenowego.

Od czego zacząć?

Jeśli trudno nam wybrać górną granicę, dobrze jest obejrzeć modele według największej popularności, a potem uszeregować je od najniższej do najwyższej ceny. Wybór słuchawek to kwestia trudna przynajmniej z jednego powodu. Jest nim subiektywność doznań. Każdy powinien zadać sobie wewnętrzne pytanie: jakie to mają być słuchawki? W tym przedziale cenowym znajdziemy modele zarówno douszne, dokanałowe jak i nauszne, a wybór naprawdę jest ogromny.

Słuchawki SONY MDR-ZX600/W za mniej niż 200 zł

Pierwszym modelem dostępnym w naszym sklepie idealnie odpowiadającym na pytanie „jakie słuchawki do 200 zł warto kupić” jest SONY MDR-ZX600/W.
MDRZX600W to słuchawki nauszne dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku. W tym modelu łączy się ona ze świetnym wykonaniem i trwałością. Słuchawki zostały wyposażone  w wysokiej klasy głośniki (neodymowe) przenoszące dźwięki w zakresie 6 – 25 00 czyli praktycznie pełnym zakresie częstotliwości słyszalnych dla ludzkiego ucha. Optymalna moc wejściowa w modelu słuchawek, który powinieneś wybrać wraz z impendancją na poziomie 40 ohm, sprawiają że płynący dźwięk jest krystalicznie czysty i naturalny, co docenią prawdziwi koneserzy. MDRZX600W jest urządzeniem o wadze 170 g i długości przewodu 1,2 m, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. To słuchawki do 200 zł, w których jakość dźwięku, styl wykonania i trwałość słuchawek spotykają się w jednym punkcie. To punkt wyjścia dla każdego audiofila.

SONY MDR-EX10LP – dobra jakość w atrakcyjnej cenie

Drugimi polecanymi przez nas słuchawkami są posiadające hybrydowe wkładki douszne SONY MDR-EX10LP.

MDR-EX10LP to słuchawki douszne znanej i cenionej marki Sony. Zapewniają one doskonałą jakość i izolację dźwięku dzięki swojej konstrukcji oraz wkładkom dousznym. Przetwornik 9mm i membrana dają wysoką jakość tonów i głęboki bas. Słuchawki posiadają szerokie pasmo przenoszenia, które wynosi od 8 do 22000 Hz, dzięki czemu mogą odtwarzać dużą ilość dźwięków bez zniekształceń. Czułość słuchawek wynosi 100 dB/mW, natomiast impedancja 16 ohm. Trzy rodzaje wkładek dousznych zapewniają wygodę i znakomitą izolację. Ponadto maksymalna moc wejściowa wynosi 100mW. Słuchawki są zaopatrzone w przewód o długości 1.2 metrów, który kończy się pozłacanym wtykiem 3.5 mm, dlatego pasują do większości urządzeń na rynku. Wtyk jest kątowy, co ułatwia ich użytkowanie. Nadają się do przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, przenośnych odtwarzaczy DVD, konsoli PSP czy też laptopa.

Model godny Twojej uwagi, czyli SONY MDR-XB600/N

Ostatnie w tym wpisie słuchawki do 200 zł, na jakie powinieneś zwrócić uwagę w 2014 roku to nauszne słuchawki SONY MDR-XB600/N, które prezentują się następująco:

Sony MDR-XB600N to składane słuchawki w kolorach czarnym, brązowym i złotym zaopatrzone w system Extra Bass oraz technologię Advanced Vibe Strukture, która zapewnia czystość przy słuchaniu niskich dźwięków. Ich czułość wynosi 104 db/mW, a częstotliwość mieści się w zakresie 4 Hz – 24 KHz. Ponadto słuchawki korzystają z mocy 1000mW, ważą 220 gramów i posiadają przewód o długości 1,2 m z pozłacanym wtykiem mini stereo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.