Okulary 3D SONY TDG-BR750

[AKTUALIZACJA 2017] Okulary 3D to nie gadżet, bez którego nie możemy żyć, ale sami powiedzcie – czy filmy oglądane w 3D nie są wspaniałym doświadczeniem? Nie musimy już wychodzić do kina, trójwymiarowe produkcje obejrzymy we własnym domu. Zapraszamy do lektury!

Okulary 3D – warto?

 

Okulary 3D SONY TDG-BR750 są wygodne i nowoczesne. Patrząc na nie, ma się wrażenie, że oglądanie w nich filmu to sama przyjemność. Posiadają wiele zalet, jak np. szybkie ładowanie: 3 godziny oglądania po 5 minutach ładowania. Okulary dzięki swej konstrukcji zapewniają pełen komfort patrzenia przy wielogodzinnym oglądaniu filmów 3D.

Naturalnie wyglądający obraz Full HD 3D i zniewalająca akcja – to zalety powstałe dzięki czystości obrazu zapewnianej przez technologię aktywnej przesłony. Okulary można idealne dopasować poprzez regulowane ramiona i 2 mostki do wyboru. Dzięki temu zapewniona jest maksymalna wygoda potrzebna podczas oglądania filmów. Efektowny, smukły wygląd okularów przeciwsłonecznych łączy się z niezwykłą lekkością – konstrukcja bez ramki waży zaledwie 34 g. Dzięki możliwości złożenia zapewniającej bezpieczeństwo przy przechowywaniu nie trzeba się obawiać o zgniecenie czy połamanie produktu.

Porównaj okulary 3D z Matrix Media

 

Najnowsza propozycja

 

Najnowsza propozycja, o której chcemy wspomnieć, to okulary 3D SONY TDG-BT500A. Ważą tylko o 2g więcej od poprzedniego modelu, ale mogą zapewnić jeszcze większy komfort i jeszcze lepsze doznania kinowe podczas maratonów z ulubionymi filmami. Gadżet wyróżnia się wysoką responsywnością, co oznacza, że nie musimy obawiać się jakichkolwiek problemów z wyświetlaniem obrazu. Do synchronizacji okularów z telewizorem wykorzystywany jest sygnał radiowy, zapewniający ciągłość oglądanego obrazu 3D. Załóżmy je (nawet jeśli nosimy okulary korekcyjne) i cieszmy się niezwykłą jakością obrazu nawet przez 100 godzin!

Okulary 3D

 

Domowe kino

Okulary, które umożliwiają oglądanie filmów w 3D, to gadżet, któremu nie oprą się kinomaniacy. I trudno im się dziwić. Kwota ok. 200zł za takie wrażenia ( i to we własnym domu) to naprawdę niewielki koszt za takie atrakcje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.