Mp3 do 300 zł

Mp3 do 300 zł wyprodukowane w 2014 roku bardzo łatwo znaleźć. W tym przedziale cenowym wybór playerów mp3 jest ogromny. Jeżeli zatem dysponujesz kwotą 300 zł, spokojnie kupisz dobrze grającą mp3 prosto z naszego sklepu. W tym wpisie podpowiadamy, na które modele warto zwrócić uwagę.

Nasze propozycje

SONY NWZ-B183F B

SONY NWZ-B183F B to niezwykle elegancki odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o wymagających. Pozwoli Ci on cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w dowolnym miejscu i czasie. Wyróżnia się także niezwykłą lekkością, gdyż waży zaledwie 30 g, dzięki czemu możesz go nosić zawsze przy sobie. Czas ładowania urządzenia to 70 min, ale wydajność akumulatora sięga 20 h. Takie parametry pozwolą Ci cieszyć się doskonałą jakością muzyki przez długi czas.

SONY NWZ-E384B

Drugi odtwarzacz mp3 do 300 zł to SONY NWZ-E384B, którego głównymi zaletami są: czystość dźwięku, wytrzymałość akumulatora i komfort w każdej, nawet bardzo krótkiej podróży. Ten odtwarzacz mp3 wideo posiada wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 1,77 cala w rozdzielczości QQVGA (128 x 160 pikseli). Ponadto ma wbudowaną pamięć 4 GB oraz akumulator pozwalający na 30 h nieprzerwanej przyjemności słuchania ulubionych muzycznych kolekcji. Technologia Clear Bass i Clear Stereo zadba o czystość dźwięku. W komplecie ze słuchawkami dousznymi.

SONY NWZ-E384L

Ostatnim odtwarzaczem mp3 do 300 zł, jaki przedstawimy w tym wpisie, jest SONY NWZ-E384L. Charakteryzuje się on czystością dźwięku, wytrzymałością akumulatora i daje komfort użytkowania w każdej, nawet bardzo krótkiej, podróży. Ponadto ten odtwarzacz mp3 wideo posiada wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 4,5 cm w rozdzielczości QQVGA (128 x 160 pikseli). Może się pochwalić wbudowaną pamięcią 8 GB i akumulatorem pozwalającym na 30 h nieprzerwanej przyjemności słuchania ulubionych muzycznych kolekcji. Technologia Clear Bass i Clear Stereo zadba o czystość dźwięku. Chabrowy kolor dodaje charakteru. Zestaw zawiera słuchawki douszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.