Black Sales 2021 – najlepsze promocje na elektronikę

black sale

Promocji i wyprzedaży nigdy za wiele. Jeżeli ktoś nie może się doczekać Black Friday i Cyber Monday, to może skorzystać z Black Sales – czyli całego miesiąca wyprzedaży i najlepszy promocji na elektronikę w sklepie MATRIXMEDIA.PL.

Polacy pokochali wyprzedaże

Polacy pokochali wyprzedaże i… nie ma się co dziwić. Każdy woli kupić taniej niż drożej. Zaś szukanie dobrego towaru w niskiej cenie jest jak polowanie, więc i satysfakcja z udanego zakupu jest duża. Black Friday, czyli święto wyprzedaży zza oceanu, w kraju nad Wisłą zadomowiło się już całkiem dobrze. Od kilku lat dwa dni po Czarnym Piątku obchodzimy także Cyber Monday, czyli dzień wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych. Choć w ciągu tych dwóch dni nasi rodacy kupują taniej, to zostawiają w sklepach majątek.

Kiedy jest Black Friday i Cyber Monday 2021?

Black Friday każdego roku wypada w innym terminie. Święto promocji i wyprzedaży jest bowiem powiązane ze Świętem Dziękczynienia, które jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych zawsze w czwarty czwartek listopada. Czarny Piątek przypada dzień później i w tym roku będzie to 26 listopada.

Dwa dni później, czyli 29 listopada, przypada Cyber Monday. Koncepcja narodziła się w 2005 roku w USA, a pomysł szybko podchwyciły sklepy internetowe w innych krajach. Z pozoru Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek niewiele się od siebie różnią – chodzi przede wszystkim o duże promocje i wyprzedaże. Jednak mający o wiele dłuższą tradycję Black Friday dotyczy przede wszystkim sklepów stacjonarnych. Z kolei w Cyber Monday promocje ogłaszają sklepy internetowe, szczególnie te mniejsze, którym trudno konkurować w wielkimi sieciami handlowymi.

Black Sales 2021 – czyli cały listopad wyprzedaży i promocji

Klienci, którzy nie mogą się doczekać na Black Friday oraz Cyber Monday mogą skorzystać z Black Sales 2021. To cały listopad promocji na elektronikę w sklepie internetowym MATRIXMEDIA.PL, a sięgają one nawet 70%!

W ofercie są m.in. przecenione telewizory Samsung z serii QLED i Neo QLED, monitory Samsunga, czy biurka i fotele gamingowe. Nie brakuje także mniejszego sprzętu, takiego jak: tablety, smartwache, słuchawki, głośniki bezprzewodowe, aparaty fotograficzne czy dyktafony. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.