TOP 6 produktów na Mikołajki 2021 – co wybrać dla chłopaka?

project_comment_file619259521495a-nintendo_zegarek

Zbliżają się święta, a z nim coroczny problem – co wybrać na prezent dla najbliższych? Najważniejszy jest oczywiście podarunek, który powinien się znaleźć w wigilijny wieczór pod choinką, ale wcześniej są jeszcze Mikołajki! Podpowiadamy jaki prezent dla chłopaka wybrać z tej okazji.

Elektronika – dobry pomysł na prezent dla chłopaka

Pomysłów na prezent dla chłopaka może być wiele, ale z pewnością żaden nie pogardzi elektroniką.  Wybierać można spośród rożnych urządzeń czy gadżetów – od konsoli do gier, przez smartwatche do maszynek do strzyżenia. Dla zapalonego gracza można także wybrać fotel gamingowy.

Smartwatche – droższy Samsung i tani Xiaomi

Wśród najpopularniejszych prezentów dla chłopka są oczywiście smartwatche. Warto zwrócić uwagę chociażby na Samsunga Galaxy Watch3. To połączenie klasycznego wzornictwa i nowoczesnej technologii. W niewielkim urządzeniu zamknięto moc funkcjonalności, a wyjątkowy obrotowy pierścień umożliwia jeszcze łatwiejsze sterowanie aplikacjami.

Za jego pomocą można odbierać połączenia i wiadomości z social mediów, nawet gdy nie masz przy sobie telefonu. Łączność LTE zapewnia w zegarku stały dostęp do internetu, a jego ekran wystarczy do korzystania z nawigacji online. Galaxy Watch3 to także doskonałe narzędzie do monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej. Dane na ten temat są rejestrowane na bieżąco i automatycznie zapisywane w zegarku. Urządzenie monitoruje m.in. tętno, mierzy poziom tlenu we krwi i rejestru trening.

Jest też tańsza alternatywa, to smartwatch Xiaomi Mi Watch Navy. Został on wyposażony w 1,39″ ekran, na którym można śledzić do 117 zajęć sportowych. Ma czujnik tętna, GPS i Bluetooth 5.0, co zapewnia pełną gamę możliwości. Urządzenie może monitorować poziom tlenu we krwi, ma też 24-godzinny pulsometr. Dzięki lekkiej konstrukcji waży zaledwie 32 gramy i ponad 100 różnych tarcz zegarka do wyboru.

Maszynka do strzyżenia lub trymer

Na prezent dla chłopaka, który dba o własny wygląd dobrym pomysłem będzie maszynka do strzyżenia lub trymer. Maszynka Braun MGK 5060 to wielofunkcyjny zestaw, który pomoże uzyskać pożądany styl brody, włosów i ciała. Wyposażona jest w mechanizm AutoSensig i doskonale dopasowuje się do włosów, zapewniając równe cięcie. Pełne naładowanie maszynki zapewnia 100 minut korzystania, a szybkie 5-minutowe ładowanie umożliwia jedno przycięcie.

Popularnym prezentem jest także Trymer Philips OneBlade. Urządzenie umożliwia przycinanie, modelowanie i golenie zarostu o każdej długości. Podwójny system ochrony — złożony z zapewniającej poślizg powłoki i zaokrąglonych końcówek — sprawia, że golenie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Urządzenie jest również wyposażone w szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) zapewniający efektywne działanie nawet w przypadku dłuższego zarostu.

Konsola i fotel gamingowy

Nie ma chyba chłopaka, który nie lubi sobie pograć – konsola do gier jako prezent będzie więc strzałem w dziesiątkę! Wystarczy nawet taka nieduża, jak Nintendo Switch. Dzięki niej można się oddawać rozrywce nie tylko w domu, ale także np. w podróży. Producent deklaruje, że jej nowa wersja pozwala na o wiele dłuższą zabawę bez konieczności podpięcia do ładowarki. Udało się to osiągnąć dzięki nowej wersji chipu Tegra X1.

Z kolei dla zapalonego gracza, który ceni sobie komfort i wygodę doskonały prezentem będzie fotel gamingowy. Jednym z polecanych modeli jest Huzaro Force 8.2. W miejscach, gdzie ciało przylega do fotela, zastosowano specjalne wentylowane powierzchnie. Połączono atrakcyjną konstrukcję otworkową z najwyższej jakości materiałami i piankami, aby zapewnić doskonały przepływ powietrza. Zastosowano tu także system płynnego bujania z możliwością pochylenia fotela pod odpowiednim kątem i zablokowania w odpowiedniej pozycji oraz podłokietniki 4D z pełną regulacją wysokości i położenia. O idealne ułożenie kręgosłupa poduszka lędźwiowa, a funkcja Cradle pozwala na ułożenie oparcia pod dowolnym kątem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.