Czyszczenie magazynów w MATRIXMEDIA.PL. Obniżki do 70%!

MatrixMedia_BLOG_sprzatanie

Rząd znów zamknął galerie handlowe, więc plan na poświąteczne wyprzedaże wziął w łeb. Jednak nie w MATRIXMEDIA.PL! Zaczynamy czyszczenie magazynów, a promocje sięgają nawet 70%!

Zimowe wyprzedaże utrudnione przez rząd

Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczynają się zimowe wyprzedaże, które na stałe wpisały się w kalendarz branży handlowej. W tym ta promocyjna akcja jest niestety niezwykle utrudniona, bo rząd po raz kolejny ograniczył działalność galerii handlowych. Od 28 grudnia do 17 stycznia, a więc w okresie największych zimowych obrotów, większość sklepów będzie tam zamknięta. Wyjątek stanowią m.in. sklepy spożywcze, apteki, drogerie czy księgarnie. Jednak to nie do takich sklepów ustawiają się zwykle kolejki po towary w atrakcyjnej cenie.

W MATRIXMEDIA.PL obniżki do 70%!

Kolejne ograniczenia wprowadzone przez rząd nie powstrzymały jednak akcji czyszczenia magazynów w MATRIXMEDIA.PL. Tam od dziś obniżki nawet do 70%! Promocje obowiązują w działa RTV, AGD MAŁE, GAMING i MOBILE. A czego tam nie ma: telewizory, soundbary, odkurzacze, smartfony, konsole czy gry. To znakomita okazja na to, żeby kupić dobry sprzęt w niskiej cenie. Wystarczy odwiedzić internetowy sklep i spokojnie się rozejrzeć. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, a w portfelu zostanie trochę grosza na kolejne zakupy. No i warto się pośpieszyć, bo czyszczenie magazynów w MATRIXMEDIA.PL kończy się 5 stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.