Pokemonowy konkurs rozstrzygnięty. Mamy niespodziankę!

final_konkurs3

W naszym kolejnym konkursie można było zgarnąć kod na odblokowanie unikatowego Pokemona. Zadanie było proste – należało napisać które z tych sympatycznych stworzeń – Grookey, Scorbunny czy Sobble – jest Wam najbliższe i uzasadnić swój wybór.

Najciekawsze odpowiedzi w pokemonowym konkursie

Jak zwykle w naszych konkursach potwierdziliście, że można liczyć na Waszą kreatywność. Dostaliśmy wiele ciekawych odpowiedzi i trudno było wybrać te najciekawsze, oto one:

Michał Rogóż
A ja napiszę krótko : Wybrałbym Scorbunny ,gdyż tak właśnie córka nazywa swojego żywego króliczka i pewnie z miłą chęcią pomagałaby mi go trenować w grze.

Paweł Szczepanik
Najbliższy jest mi Sobble, którego zresztą wybrałem na mojego startowego Pokemona ze względu na jego nieco introwertyczny charakter oraz ewolucję. Sam jestem introwertykiem ( jakoś tak w połowie  ), więc Sobble był świetnym towarzyszem przygód. Teraz jako Inteleon (z 100 poziomem) pokazuje, że nawet taki introwertyk wiele może.

Sylwia Stec
Przekazuję komentarz w imieniu mojego syna Jeremiasza, który nie ma jeszcze konta na Fb:
„Scorbunny – to jego wybiorę w mojej pokémonowej przygodzie, gdyż jest on dokładnym uosobieniem mnie: rozpiera go energia i gdy stanie do walki jest nie do zatrzymania. Jest on sympatycznym i przeuroczym pokémonem, który urozmaici przygodę każdego trenera. Jego ostatnia forma – Cinderece, bardzo kojarzy mi się ze mną, ponieważ swój wyjątkowy atak Pyro Ball oddaje w kopnięciu, a tak się składa, że trenuję karate, więc ten Pokémon jest jakby moim drugim ja.

Kto wygrał kod na odblokowanie Pokemona?

Jednak naszym zdaniem wszystkie odpowiedzi były bardzo ciekawe, więc z okazji zbliżających się świąt zwycięzcami są… wszyscy, którzy wzięli udział w tym konkursie! Każdy z Was otrzyma kod na odblokowanie unikatowego Pokemona w grach Pokemon Sword lub Pokemon Shield.

Na facebookowym profilu MATRIXMEDIA.PL czekamy na Wasze zdjęcia przy zabawie z nowym pokoleniem Pokemonów na konsoli Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.