Fajny budzik dla opornych, również na prezent

budzik sony na prezent

Fajny budzik polecany jest nie tylko śpiochom-maruderom, ale i rannym ptaszkom. Stawia na nogi lepiej niż poranna kawa i dodaje naszemu porankowi rześkości, dostarczając ulubioną muzykę.

Kiedy Twoja druga połówka dostaje z rana białej gorączki lub kiedy po raz trzeci włączasz funkcję drzemki, to sygnał ostrzegawczy, że budzik może stać się punktem zapalnym w Waszych relacjach. Niby nie ma nic bardziej trywialnego do wszczęcia kłótni niż porozrzucane po podłodze skarpety, sprzeczki „kto dziś sprząta” i „wyłącz ten irytujący budzik”, ale jakoś zawsze jest o nie największa awantura. Jeśli chcecie wyglądać niczym para z reklamy płatków śniadaniowych, radzimy albo zażyć dawkę relanium, albo zakupić fajny budzik SONY ICF-C717PJ.

Obudź się z budzikiem SONY ICF-C717PJ

Technologia SONY umili Twój dzień na kilka sposobów. Po pierwsze, pozwoli Ci zasypiać i budzić się przy relaksacyjnych dźwiękach natury, wbudowanych w SONY ICF-C717PJ. Po drugie, posiada wbudowany tuner FM/AM z możliwością zapamiętania 30 stacji radiowych, których możesz słuchać, kiedy tyko chcesz, a także pozwala na szybkie podłączenie mp3 playera albo telefonu i odtwarzanie swojej muzyki. Po trzecie, a może przede wszystkim i powinien to być number one tej wyliczanki, ten fajny budzik ma wbudowaną innowacyjną technologię, którą pochwalisz się przed znajomymi: projekcją godziny na ścianie lub suficie. SONY ICF-C717PJ posiada element stacji meteorologicznej: pokazuje temperaturę pomieszczenia na wyświetlaczu LCD.

Dodatkowo fajny budzik SONY jest wytrzymały na wstrząsy, jeśli będziesz miał ochotę nim rzucić o 5 nad ranem. Musisz tylko liczyć się z zarysowaniami, ale kto by chciał takim cackiem rzucać? Opcja do rozważenia dla osób, które lubią spać. Budzik ten wydaje się również idealny na prezent. Cena? Budzi ciekawość – SPRAWDŹ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.