Fotel dla gracza do 700 zł – ranking 2021

fotele

Szybki komputer, porządny monitor, najlepsza klawiatura i myszka oraz słuchawki – to podstawa zestawu dla gracza. Jednak przy wielogodzinnej sesji ulubionej gry trzeba także wygodnie siedzieć. Polecamy kilka gamingowych foteli, które zadowolą najbardziej wybrednych graczy.

Czy warto kupić gamingowy fotel?

Fotel gamingowy to jedna z ostatnich rzeczy, o których myślimy przygotowując stanowisko dla gracza. Teoretycznie można usiąść na czymkolwiek i wydaje się, że zwykłe krzesło biurowe wystarczy. Takie sprawdza się jedynie na krótki czas, ale nie podczas wielogodzinnych sesji ulubionej gry.

W takich przypadkach potrzebna jest wygoda, bo inaczej cierpi na tym kręgosłup. Fotel gamingowy to gwarancja komfortu i gracz może go dopasować do własnych potrzeb. Wiele z nich można ustawiać w kilku płaszczyznach – zmieniać wysokość siedziska, kąt nachylenia oparcia czy ustawienie podłokietników.

Fotel gamingowy Huzaro FORCE 6.0

Na rynku jest już wiele foteli zaprojektowanych z myślą o graczach. My polecamy kilka modeli polskiego producenta foteli gamingowych – firmy Huzaro. Pierwszy z nich to Huzaro FORCE 6.0 Red, zaprojektowany z myślą o graczach i fanach e-sportu. Jego stylistyka nawiązuje do siedzeń najszybszych sportowych aut, a kubełkowe siedzenia zapewniają ergonomię i wygodę.

Fotel dba o prawidłowe ułożenie pleców, a poduszka lędźwiowa wymusza poprawne ułożenie kręgosłupa. Miejsca, gdzie ciało przylega do fotela są wentylowane, a wysokiej jakości pianka gwarantuje odpowiednie kształty siedziska i idealną wentylację nawet po długim czasie grania. Oparcie fotela można szybko ułożyć pod dowolnym kątem, a antypoślizgowe i miękkie podłokietniki na wybranej wysokości.

Gracze, którzy chcą sobie trochę urozmaicić swoje stanowisko mogą wybrać model Huzaro FORCE 6.0 RGB. Zastosowano tu efekty świetlne w technologii RGB LED. Taśma optyczna najwyższej jakości została wkomponowana w krawędzie otworów oparcia i jest obsługiwana za pomocą bezprzewodowego pilota. Jest tu 16 kolorów światła, które można układać w różne sekwencje i tryby działania.

Fotel gamingowy Huzaro FORCE 5.3

Nieco tańszy z proponowanych modeli to Huzaro FORCE 5.3, a jego stylistyka nawiązuje do trendów ze świata gier. Mamy tu połączenie agresywnego designu z funkcją, którą docenią lubiący komfort – rozkładanym podnóżkiem. Fotel, jak na gamingowy przystało, dba także o prawidłowe ułożenie pleców, a poduszka lędźwiowa o odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Nie brakuje tu też regulacji pochylenia oparcia i miękkich antypoślizgowych podłokietników.

Doskonałą cyrkulacje powietrza zapewnia połączenie odpowiednich materiałów – tkaniny Huge Mesh i zimnej pianki. W miejscach, gdzie ciało dolega do fotela materiał jest odpowiednio wentylowany, elastyczny i wytrzymały. To rozwiązanie zapewnia wygodę nawet podczas wielu godzin użytkowania. Materiał, z którego wykonano fotel jest też odporny na uszkodzenia i łatwy w pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.