Galaxy Buds Live – słuchawki jak biżuteria

sluchawki

Smartfon i słuchawki to jedno z najbardziej oczywistych połączeń. Chodzi nie tylko o wygodne rozmowy telefoniczne, ale także o słuchanie muzyki czy coraz bardziej popularnych podcastów lub audiobooków. Okazuje się, że słuchawki mogą być także traktowane jak biżuteria – takie są Galaxy Buds Live.

Galaxy Buds Live przyciągają wzrok

Nowe słuchawki Samsunga wyróżnia przede wszystkim ich kształt i wygląd, który przyciąga wzrok. Galaxy Buds Live przypominają fasolki i odzwierciedlają krzywizny uszu i twarzy. Słuchawki doskonale więc leżą w uszach i zapewniają mniejsze zmęczenie i komfort, nawet przy wielogodzinnym używaniu. W zestawie znajdziemy także dodatkowe końcówki, które pozwalają na lepsze dopasowanie słuchawek.

Słuchawki jak biżuteria

Etui nowych słuchawek Samsunga – jak przyznaje sam producent – zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią. Po prostu ma zmieścić się w dłoni, kiedy jesteśmy w drodze. Jednak nie tylko etui przywodzi skojarzenia z biżuterią. Same słuchawki są bowiem ozdobą. Galaxy Buds Live dostępne są w trzech kolorach – białym, czarnym i miedzianym. Dzięki nim można podkreślić swój styl efektownym akcentem.

Wyraźne rozmowy i głęboki dźwięk muzyki

Choć wygląd wyróżnia nowe słuchawki koreańskiego giganta, to liczy się także ich wnętrze. Galaxy Buds Live mają wbudowane trzy mikrofony i moduł Voice Pickup, co zapewnia najlepszą jakość połączeń. Nie inaczej jest ze słuchaniem muzyki, bo – jak zapewnia producent – można się poczuć jak w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Słuchawki mają 12 mm głośniki dostrojone przez firmę AKG oraz duży przetwornik i kanał basowy. Dodatkowo zostały wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC). Chroni ona przed hałasem, ale także pozwala, w razie potrzeby, usłyszeć dźwięki z zewnątrz. Żeby wyłączyć tę funkcję wystarczy nacisnąć panel słuchawek.

Słuchawki do każdego telefonu

Choć słuchawki stworzono z myślą o smartfonach Samsunga to współpracują nie tylko z systemami Android, ale także iOS. Mają także wytrzymałą baterię, dzięki czemu zapewniają do 6 godzin słuchania bez przerwy. Dzięki temu, że etui jest nie tylko inspirowane pudełkiem na biżuterię, ale jednocześnie powerbankiem, to słuchawki mogą pracować przez 21 godzin. No i dodać trzeba, że na godzinę ich pracy wystarczy tylko pięć minut ładowania.

Podsumowując, choć te „koreańskie fasolki” nie należą do tanich słuchawek, to warto się nad nimi zastanowić. Z pewnością zapewnią bardzo dobrą jakość dźwięku i rozmów oraz niesamowity wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.