Gwarancja na lodówki Miele

gwarancja na lodówki miele

Jednym z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę przy kupnie kosztownych sprzętów RTV lub AGD, jest okres trwania oraz warunki gwarancji. Nie ma w tym niczego dziwnego, każdy życzyłby sobie, żeby zakupione urządzenia działały jak najdłużej. Sprawdźmy więc, jaka jest gwarancja na lodówki Miele!

Okres gwarancyjny

Gwarancja na lodówki Miele wynosi – podobnie jak w przypadku innych produktów, 2 lata. Miele jest producentem artykułów gospodarstwa domowego (m.in. pralek, suszarek, chłodziarek, ekspresów do kawy, wyciągów kuchennych, prasowalnic, zmywarek, piekarników czy teppanów). Siedziba firmy znajduje się w niemieckim mieście Gütersloh. Urządzenia Miele od lat wyznaczają rynkowe standardy.
Nie dziwi więc fakt ich ponadprzeciętnej popularności. Choć cena sprzętów marki Miele jest wyższa, niż większości konkurencyjnych rozwiązań na rynku, pociąga to za sobą adekwatnie wyższą jakość i niezawodność produktów.

Gwarancja na lodówki miele

Mnogość funkcji

Funkcjonalność, efektywność i komfort użytkowania to zalety, które jednym tchem wymienić może każdy użytkownik dowolnego urządzenia sygnowanego logotypem Miele, niezależnie od jego daty produkcji. Nie znaczy to wcale, że w laboratoriach Miele nie opracowuje się nowych technologii, które służą udoskonalaniu produktów firmy. Dzięki temu w każdej kolejnej generacji urządzeń znajdziemy nowatorskie rozwiązania ułatwiające codzienną eksploatację. Od chwili założenia firmy jej motto brzmi: Immer besser, co w tłumaczeniu na język polski oznacza: zawsze lepiej. Zgodnie z tą filozofią Miele wytwarza produkty najwyższej jakości.

Wieloletnie Doświadczenie

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń AGD firma Miele wciąż jest niedościgniona dla konkurencji pod kątem jakości, innowacyjności i technologii. Miele jako jedyny producent branży AGD zakłada 20-letni okres trwałości swoich urządzeń. Tak długa żywotność produktów tej marki przyczynia się w dużym stopniu do ochrony środowiska naturalnego. Z dbałości o wysoką jakość produktów firma Miele wytwarza swoje urządzenia we własnych zakładach w Niemczech.
Co więcej, każdy produkt Miele testowany jest dokładnie pod kątem osiągnięcia wymaganej żywotności. Minimalizuje to ryzyko powstawania usterek. Gdyby jednak takowe wystąpiły, chroni nas dwuletnia gwarancja na lodówki Miele (oraz pozostałe urządzenia producenta).

Gwarancja na lodówki Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.