Jaki kupić smartfon dla dziecka w 2016 roku?

Smartfon dla dziecka

Dzieci są wyjątkowo wymagające, jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego smartfona dla siebie. Urządzenie musi mieć dobry aparat fotograficzny zarówno z przodu, jak i z tyłu, działać płynnie, a do tego uruchamiać najnowsze gry. W związku z tymi wymaganiami doradzamy, jaki kupić smartfon dla dziecka w 2016 roku.

Samsung Galaxy Grand Prime

Samsung Galaxy Grand Prime to idealny przykład budżetowego, solidnego smartfona dla Twojego dziecka. Płynność działania zapewnia czterordzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1.2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie cechuje się nie tylko wysoką responsywnością, ale również bez problemu uruchomi znaczną część gier, które zainteresować mogą Twoje dziecko. W czasach, kiedy na rynku dominują wyższej klasy phablety, przekątna ekranu 5” sprawia, że urządzenie wygląda nowocześnie i modnie. Wysoką jakość zdjęć zapewnia tylny aparat o matrycy 8 Megapikseli. Z kolei do zdjęć typu selfie oddany do użytku został aparat przedni 5 Megapikseli.

Sony Xperia M5

Zdobywające sporą popularność w 2016 roku urządzenie to smartfon dla dziecka, które spędza dużo czasu, korzystając z takich aplikacji jak Instagram, Snapchat czy Facebook. Sony Xperia M5 to bowiem propozycja, nazywana przez wielu użytkowników telefonem fotograficznym. Największymi zaletami w jego przypadku są aparaty fotograficzne – tylny o matrycy na poziomie 21,5 Megapikseli oraz przedni z matrycą 13 Megapikseli. Sprawia to, że Sony Xperia M5 zapewnia wysokiej jakości zdjęcia zarówno w przypadku fotografowania otoczenia, jak i samego siebie. Co więcej, do czynienia mamy tu z ośmiordzeniowych procesorem, taktowanym zegarem 2 GHz oraz 3 GB pamięci RAM. Dzięki takiemu zestawieniu, na urządzeniu zadziała niemal każda gra, dostępna w sklepie Google Play.

Apple iPhone 5s

Smartfon dla dziecka, które nade wszystko ceni sobie płynność działania w najnowszych grach. Na pierwszy rzut oka Apple iPhone 5s nie imponuje parametrami, szczególnie w porównaniu do flagowych urządzeń takich producentów jak Sony czy Samsung: producent umieścił w nim dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. To, co w 2016 wciąż świadczy o sile tego dwuletniego urządzenia to doskonale zoptymalizowany system operacyjny. Sprawia on, że pomimo mało imponującego wnętrza, Apple iPhone 5s potrafi zawstydzić swoją wydajnością wiele smartfonów z najwyższej półki, które swoją premierę miały w 2016 roku.

Zastanawiasz się, jaki jeszcze mógłbyś kupić smartfon dla dziecka? A może szukasz urządzenia dla siebie? Sprawdź ofertę sklepu MatrixMedia!

Zobacz telefony w MatrixMedia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.