Jaki telewizor do pokoju?

jaki telewizor wybrac do pokoju dziennego

Jaki telewizor do pokoju dziennego wybrać? Oto jest pytanie. Warto gruntownie przemyśleć wszelkie parametry oraz nasze przyzwyczajenia, jeśli chodzi o oglądanie telewizji, tak by sprzęt służył nam możliwie jak najdłużej i dostarczał relaksu oraz rozrywki. Istnieje szereg zasad, wedle których kupuje się telewizor w zależności od pomieszczenia. Najczęściej kupowanymi, oprócz tych do salonu, są telewizory do kuchni lub sypialni.

Telewizor w kuchni?

O tym, czy telewizor w kuchni jest potrzebny, raczej się nie dyskutuje. Niektórzy mają potrzebę bycia na bieżąco z wszelkimi newsami nawet w kuchni. Jedni gotują, oglądając programy kulinarne, inni nie. Niektórym wręcz przeszkadza wizja zakłóconego spokoju podczas przygotowywania lub spożywania posiłków. Dobrym rozwiązaniem jest wkomponowanie telewizora w kuchni wśród innych sprzętów na regale lub ścianie czy we wnęce. Telewizor może wisieć również na suficie, jeśli tylko uznamy, że nie odbierze nam to komfortu oglądania. Ważne, by znalazł się w miejscu, gdzie będzie bezpieczny.  Umieszczenie telewizora za taflą szkła to luksusowe rozwiązanie, dzięki któremu sprzęt będzie odporny na brud i wilgoć. Taki sposób jest idealny do lazienek.

Czy telewizor w sypialni to dobry pomysł?

Telewizor w sypialni jest bardzo często zarzewiem konfliktów. Jakkolwiek kuszące wydaje się oglądanie przed snem dobrych filmów czy wizja poranka z kawą w łóżku przed telewizorem, musimy pamiętać, że może się on stać wrogiem naszego życia seksualnego a także niekorzystnie wpływać na komfort naszego wypoczynku.

SONY KDL-42W807 do pokoju dziennego

A jaki telewizor wybrać do pokoju dziennego? Oczywiście, kwestią podstawową jest odpowiedzenie sobie na pytanie, w jakiej technologii świecenia wykonana ma być matryca telewizora: 3D, LED, LCD. Wiele zależy też od naszych możliwości finansowych i przywiązania do energooszczędności. A jaki telewizor do pokoju dziennego w zależności od wielkości pomieszczenia?  Przydatna może być tabela, w której zamieściliśmy sugerowane wielkości ekranu przy danej odległości od kanapy.

Naszą propozycją jest 42-calowy 3D SONY KDL-42W807 stworzony w oparciu o najnowszą technologię, taką jak obraz 3D, technologia Full HD, X-Reality PRO™, predefiniowane tryby obrazu. Idealny na wieczory z rodziną czy maratony filmowe z przyjaiółmi. Tylko teraz w najlepszej cenie w sklepie MatrixMedia online.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.