Jakie słuchawki bezprzewodowe w 2014 r. kupić?

Jakie słuchawki bezprzewodowe w 2014 r. kupić?

Duża grupa ludzi często staje przed pytaniem, jakie kupić słuchawki bezprzewodowe w 2014 roku. Wybór słuchawek jest bardzo trudną decyzją i ciężko doradzać w tej materii, ponieważ słuchawki to bardzo osobista rzecz każdego amatora muzyki. Jeżeli naprawdę kochamy muzykę i jeśli codziennie głośno jej słuchamy, przydałby nam się świetnej jakości sprzęt, który nam polepszy odbiór a naszym domownikom zapewni ciszę i spokój. Przedstawimy Państwu dwa wybrane modele słuchawek bezprzewodowych.

Pierwszy model to słuchawki SONY MDR-RF810RK

Są to najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki zamknięte z systemem transmisji radiowej. Klasyczny kolor czarny, wymiary 108x128x108 mm i waga 220 g oraz zasięg do 100m sprawiają, że są one uniwersalne. Dzięki przetwornikowi akustycznemu o średnicy 40 mm produkt zapewnia maksymalną i głęboką czystość dżwięku. System słuchawek poprzez automatyczny system strojenia dostarcza w każdej chwili najwyższej jakości reprodukowany dźwięk. SONY MDR-RF865RK posiadają uniwersalny mini wtyk stereo pozwalający na łatwe połączenie ich z telewizorem i wszelkimi innymi urządzeniami audio, jakie tylko można mieć w domu. Produkt jest zasilany przez baterie (2xAAA), a jego maksymalny czas pracy to aż 28 godzin. Producent załącza do produktu dodatkowo zasilacz sieciowy, akumulator i wszystkie potrzebne przewody połączeniowe oraz daje 2-letnią gwarancję.

Drugi model to słuchawki SONY MDR-RF865RK

Bezprzewodowe słuchawki SONY MDR-RF865RK poprzez głośniki o średnicy 40 mm uwalniają czysty i głęboki dźwięk wprost do naszych uszu. Zasięg do 100 m pozwala na swobodne przemieszczanie się po domu. System osłabiania dźwięków pochodzących z zewnątrz powoduje, że możemy słuchać muzyki bez zakłóceń. Szeroki zakres częstotliwości i dynamiki zapewnia doskonałe odtwarzanie dźwięku. Słuchawki posiadają automatyczny system strojenia i są zasilane przez akumulator. Działają do 25 godzin. Bezpieczna podstawka, na której należy umieścić słuchawki przed automatycznym ładowaniem i 2-letnia gwarancja to kolejne atuty, które zyskujemy przy zakupie tych słuchawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.