Smartfon SONY Xperia Z2 – czarny

Zanussi ZRG16600WA

Najnowszy smartfon SONY Xperia Z2, czarny, to niezwykle wytrzymały, elegancki i innowacyjny telefon posiadający najnowszą technologię. Jest wyposażony w aparat o rozdzielczości 20,7 Mpx umożliwiający nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Oferuje też wiele różnych aplikacji do obsługi aparatu.

Smartfon wytrzymały

Smartfon Sony Xperia Z2 charakteryzuje się imponującym poziomem ochrony IP55/IP58, co oznacza, że ten smukły i zgrabny smartfon jest zarówno wodoszczelny jak i odporny na najmniejsze drobinki kurzu. Dzięki wodoodpornemu smartfonowi Xperia Z2 możesz robić zdjęcia podczas pływania w słodkiej wodzie aż przez 30 minut. Zanurkowanie do półtora metra głębokości i zrobienie świetnego zdjęcia również nie stanowią problemu. Musisz tylko pamiętać, że wszystkie gniazda i porty micro USB, micro SIM oraz kart pamięci muszą być dokładnie zamknięte.

Wiele możliwości

Ten telefon łączy najnowsze oprogramowanie Sony z potężnym czterordzeniowym procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 800. Możesz uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie, korzystać ze stron internetowych oraz strumieniowo przesyłać filmy wideo bez jakichkolwiek zakłóceń. Procesor jest asynchroniczny, więc każdy rdzeń jest zasilany niezależnie. Dzięki temu korzystasz z takiej mocy, jakiej w danej chwili potrzebujesz, nie marnując energii.

SONY Xperia Z2 – dobry dla graczy

Dzięki zwiększonej nawet o 20% wydajności graficznej zaktualizowany procesor GPU Adreno 330 obsługuje najbardziej zaawansowane i atrakcyjne wizualnie gry 3D. Umożliwia też błyskawiczne przeglądanie Internetu — wszystko to przy minimalnym zużyciu energii. Jedną z ważniejszych funkcji w tym telefonie jest znaczne zwiększenie żywotności baterii dzięki trybowi STAMINA.

Inteligentny…

Smartfony potrzebują sporo energii nawet wtedy, kiedy ich aktywnie nie używasz. Wszystkie aplikacje smartfonu w systemie Android mogą działać w tle, co powoduje wyczerpywanie baterii. Tryb STAMINA zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii. Rozpoznaje, gdy nie korzystasz z wyświetlacza i automatycznie wyłącza niepotrzebne funkcje, jednocześnie pozostawiając powiadomienia. Po naciśnięciu przycisku zasilania w celu obudzenia ekranu wszystkie funkcje zostają włączone.

Równie dobry aparat

Aparat w telefonie Xperia Z2 umożliwia rejestrowanie wideo w rozdzielczości 4K i jest wyposażony w przetwornik obrazu Exmor RS™ for mobile o przekątnej 1/2,3 cala i rozdzielczości 20,7 Mpx, nagrodzony obiektyw G firmy Sony oraz inteligentny mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ for mobile. To wyjątkowe połączenie sprawia, że Xperia Z2 zapewnia taką samą jakość i wydajność jak prawdziwy kompaktowy aparat cyfrowy. Efektem są zdjęcia o doskonałej ostrości, wyrazistości i jasności — zawsze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.