Jaki telewizor na Mistrzostwa Świata?

Jaki telewizor na Mistrzostwa Świata?

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Brazylia 2014 i każdy z nas chciałby wyciągnąć jak najwięcej z tego turnieju. Jednak najlepsze emocje i walory estetyczne możliwe są do osiągnięcia tylko z najlepszym sprzętem. Wybraliśmy dla Was dwa idealne telewizory dostępne w sklepie www.matrixmedia.pl

Jako pierwszy polecamy telewizor 3D SONY KDL-50W829

KDL-50W829 to wyjątkowy telewizor o przekątnej ekranu 50 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 w Full HD. Częstotliwość odświeżania 800 Hz oraz dynamiczny współczynnik kontrastu powyżej 1 miliona powodują, że technologia 3D zastosowana w tym modelu robi mocne wrażenie. Modelem tym można sterować za pomocą smartfona i tabletuKDL-50W829 posiada wtyczkę USB, dzięki której odtworzymy na nim zdjęcia, muzykę czy film. Poprzez połączenie z Internetem oraz funkcje: PIP – obraz w obrazie (1 tuner), Bravia Sync, Digital EPG, PVR i TimeShift, odkryjemy w nim niespotykaną dotąd wielość zastosowań. Idealnie nadaje się on nie tylko na mistrzostwa świata, ale także do gier czy nauki. Posiada klasę energetyczną A++ (71 kWh/rok) oraz niezwykle ergonomiczne kształty.

Drugi telewizor, jaki proponujemy, to LED SONY KDL-48W605

KDL-48W605 o przekątnej ekranu 48 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 Full HD został wyposażony w częstotliwość odświeżania Motionflow XR 200 Hz oraz dynamiczny współczynnik kontrastu powyżej 1 mln, Dzięki temu jakość obrazu jest niezwykła i idealna do oglądania rozgrywki Piłkarskiej. KDL-48W605 jest bogaty w różnorodne funkcje, jak: Sony Entertainment Network, Skype ready – opcjonalna kamera, TV SideView, One-Flick Entertainment, Social Viewing. Ponadto można na nim przeglądć Internet, co jest już niemal standardem w kazdym tego typu urządzeniu. Posiada klasę energetyczną A++, a jego roczne zużycie energii wynosi 65 kWh. Ten elegancki telewizor ma niezwykle ergonomiczne kształty, które pięknie współgrają z każdą aranżacją.

Mistrzostwa Świata w Brazylii już niebawem, dlatego warto się dobrze zaopatrzyć, a pytanie jaki wybrać telewizor na Mistrzostwa Świata? powinno być piewrszym, jakie sobie zadamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.