Grill do płyt indukcyjnych – INFI-GRILL

Zanussi ZRG16600WA

W dzisiejszym poradniku przedstawiamy grill do płyt indukcyjnych i ceramicznych – INFI-GRILL. Marzysz o grillowaniu w domu, nie zwracając uwagi na porę roku? Właśnie dla Ciebie stworzono INFI-GRILL! Poznaj możliwości domowego grilla!
[AKTUALIZACJA 2017]

Grill w domu

Koniec sezonu urlopowego często wiąże się z koniecznością schowania grilla do garażu czy piwnicy. Nie musi tak jednak być! Jeśli jesteście fanami letniego barbeque, wystarczy zaopatrzyć się w domowy grill, który rozwiąże ten problem. Poznajcie INFI-GRILL i odkryjcie jego możliwości!

INFI-GRILL – z czym to się je?

Grill do płyt indukcyjnych – INFI-GRILL to solidny żeliwny grill z trwałą, trójwarstwową powłoką wysokiej jakości, która zapobiega przywieraniu. Stanowi idealną propozycję dla wszystkich, którzy marzą o potrawach z grilla o każdej porze roku bez konieczności rozkładania ciężkiego sprzętu.
Waga urządzenia wynosi 3,25 kg, a wymiary prezentują się następująco:

  • wysokość: 39 mm
  • szerokość: 465 mm 
  • długość 238 mm

INFI-GRILL posiada 2 uchwyty, dzięki czemu możemy swobodnie go zakładać i ściągać. Naczynia ustawimy wyłącznie na płycie indukcyjnej lub w piekarniku. Płyta Infinite Plancha umożliwia obsmażanie potraw w taki sposób, aby były chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Wykorzystuje dużą powierzchnię do grillowania, co pozwala skrócić czas przyrządzania potraw i zmniejszyć zużycie energii.
Powłoka zapobiegająca przywieraniu umożliwia zdrowe grillowanie, podsmażanie oraz przyrumienianie bez dodatku tłuszczu, a pogrubiona podstawa utrzymuje ciepło potrawy przez dłuższy czas.

Grill Plancha

Wydłużony grill Plancha przeznaczony jest do płyt indukcyjnych firmy Electrolux wyposażonych w funkcję Bridge, która umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedno większe. Ten zabieg pozwoli nam przygotować potrawy w większym naczyniu, nie ryzykując nierównomiernego podgrzania.
Funkcja ta ponadto daje nam większą kontrolę nad procesem gotowania czy smażenia, co w prosty sposób przekłada się na jakość potraw serwowanych gościom. Zaskocz swoich znajomych, racząc ich ulubionymi daniami z domowego grilla!

Sprawdź ofertę małych AGD w MatrixMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.