Kamera GARMIN Virb

Kamera GARMIN Virb Elite

Dowiedz się dlaczego kamera GARMIN VIRB to dobry wybór oraz co ją wyróżnia na tle innych sprzętów. Poznaj parametry oraz opinię na temat tego urządzenia.

Niezwykłe parametry GARMIN Virb

Urządzenie Garmin VIRB nagrywa filmy z docenioną jakością HD o rozdzielczości 1080p. Pozwoli Ci to przeżyć ponownie każdą minutę swoich przygód, które pooglądasz na doskonałym wideo zawierającym dużą dozę szczegółów i wysoki kontrast obrazu. Oprócz trybu nagrywania w 1080p z szybkością 30 klatek/s istnieje także możliwość dostosowania rozdzielczości i prędkości nagrywania do 120 klatek/s w celu uzyskania efektownego i niezwykle wyraźnego obrazu w zwolnionym tempie. Urządzenie wyposażono również w obiektyw WideVü i 16Mpx matrycę CMOS, które zapewniają najwyższą jakość wideo nawet bez edycji obrazu. Dostępnych jest wiele trybów wideo HD o następujących rozdzielczościach: 1080p przy 30 klatkach/s, 960p przy 30/48 klatkach/s, 720p przy 30/60 klatkach/s, 848 x 480p przy 120 klatkach/s.

Łatwa obsługa

Urządzenie VIRB zostało opracowane z myślą o łatwej obsłudze, dlatego wyposażonono je w duży boczny suwak umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania. Wydaje się on rozwiązaniem pewniejszym w użyciu, ponieważ można go przesunąć nawet wtedy, kiedy na rękach założone są rękawice. Charakterystyczne kliknięcie suwaka wskazuje na rozpoczęcie nagrywania filmu. Urządzenie VIRB jest nie tylko eleganckie i trwałe, ale również zaprojektowane w taki spoób, aby można było korzystać z jego funkcji bezproblemowo. Niezależnie od tego, czy ktoś szusuje na nartach, zjeżdża po linie, czy nawet jedzie bobslejem, z tą kamerą zawsze ma pewność, że uchwyci najlepszy moment.

Zdalne sterowanie urządzeniem VIRB dzięki Wi-fi

Dzięki bezprzewodowej łączności ANT+™ urządzenie VIRB można sterować w sposób zdalny za pośrednictwem zgodnych urządzeń jak Fenix™, Oregon® czy Edge®. Pod koniec 2013 roku wypuścimy instrument dedykowany do obsługi zdalnej, który będzie wykorzystywać łączność bezprzewodową ANT+. Ma to na celu wyeliminowanie konieczności odrywania rąk od kierownicy i wyjmowania urządzenia z uchwytu, aby włączyć lub przerwać nagrywanie i wykonanie zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.