Kamera SONY HDR-PJ810E

Odwiedź Matrix Media i poznaj SONY HDR-PJ810E

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Sezon na grillowanie, plenerowe ogniska, wypady rowerowe oraz wiele innych ciekawych aktywności na świeżym powietrzu wymaga specjalnego uwiecznienia. Dzięki jedynej w swoim rodzaju kamerze SONY HDR-PJ810E nie tylko nagrasz fantastyczne filmy, ale również wyświetlisz je na dowolnej powierzchni.

Przenośny projektor?

Japoński gigant w przypadku modelu SONY HDR-PJ810E poszedł o krok dalej niż pozostali twórcy wysokiej jakości kamer oraz aparatów. Jeden z najnowszych handycamów zdobył uznanie już podczas targów CES 2015, które odbyły się w Las Vegas na początku tego roku. Zanim przejdziemy do wychwalania nowatorskości Japończyków, przyjrzyjmy się odrobinę bliżej specyfikacji nowej kamerki.

Najważniejsze jest wnętrze SONY HDR-PJ810E

O tym, że Sony produkuje świetne matryce oraz obiektywy, raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Podobnie jest w przypadku nowego produktu z wbudowanym projektorem. Jeżeli zajrzymy pod stylowo wykonaną czarną obudowę, odkryjemy piękne wnętrze, na które składa się przetwornik obrazu CMOS Exmor R®, który pozwoli nam uwiecznić nagrany materiał. Obiektyw to również nie byle jaki gadżet. Kamera SONY HDR-PJ810E została wyposażona w solidny obiektyw szerokokątny (26,8 mm) typu G. Teraz możemy na filmie pokazać zarówno rozległą panoramę, jak i odległe obiekty. 12-krotny zoom optyczny oraz Clear Image Zoom 24x umożliwiają uchwycenie każdego szczegółu.

Projektor i kamera w jednym

To nie sen! Dzięki zainstalowaniu mini projektora wyświetlisz film na powierzchni o wielkości do 500 cm (200″),przez co wszystkie szczegóły będą widoczne jak na dłoni. Wejście HDMI® umożliwia nawet oglądanie filmów za pomocą smartfona lub tabletu, a jasność do 50 lumenów gwarantuje dobrą widoczność szczegółów nawet w pełnym słońcu. Otrzymujemy więc w jednym urządzeniu zarówno świetną kamerę, jak i podręczny projektor, dzięki czemu pod koniec dnia możemy zgromadzić najbliższych i zaprezentować nagrania z minionego dnia.

Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że u nas znajdziesz to, czego szuka miłośnik amatorskiej kinematografii. Skorzystaj również z wiedzy naszych specjalistów, którzy pomogą Ci poznać najważniejsze zalety każdego z produktów w naszej ofercie podpowiadając jaką wybrać kamerę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.