SONY SPA-CK20M – bez Ciebie nie jadę!

sprawdź możliwości SONY SPA-CK20M

Często jeździsz samochodem? Jeżeli zdarza Ci się zgubić drogę podczas przemierzania długich tras, koniecznie zapoznaj się z ofertą Matrix Media. W naszym bogatym asortymencie posiadamy specjalny uchwyt dla nawigacji SONY SPA-CK20M, który poprawi Twój komfort jazdy.

Zalety

Sony przyznaje, że chociaż urządzenie uchwyt na nawigację, nie jest przedmiotem niesamowitej inżynierii i designu, to jednak pełni istotną rolę w samochodach osób, które na co dzień spedzają wiele czasu za kierownicą. Dlatego specjalnie dla tej grupy klientów firma Sony przygotowała nowoczesny uchwyt SPA-CK20M. Największym atutem tego niepozornego urządzenia jest współpraca ze wszystkimi modelami smartfonów, które są dostępne na naszym rynku. Trzy mocne chwytaki utrzymują telefon stabilnie podczas jazdy i zapobiegają wyślizgiwaniu się telefonu. Podstawa urządzenia została wykonana w technologii Super Suction Cup, która sprawia, że uchwyt mocno trzyma się szyby lub deski rozdzielczej. Nawet jadąc po bardzo wyboistej drodze, mamy pewność, że urządzenie się nie odklei.

Uchwyt można obracać o 360 stopni, co zapewnia możliwość ustawienia ekranu pod dowolnym kątem. Cechuje go łatwość montażu i zdejmowania. Urządzenie szczególnie docenią kierowcy pokonujący długie trasy, taksówkarze oraz entuzjaści nieprzebytych szlaków.

Sprawdź naszą ofertę

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami telefonów oraz akcesoriów dla smartfonów, gwarantujemy najwyższy standard produktów oraz profesjonalną obsługę naszych klientów. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebuje współczesny miłośnik elektroniki.

Sprawdź naszą ofertę 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.