Samsung Galaxy S6/S6 Edge – przedsprzedaż w Brand Store Silesia

Samsung Galaxy S6/S6 Edge – przedsprzedaż

A co to za tłum tak licznie się gromadzi pod salonem Samsunga? Aaaaach, przecież ruszyła wielka przedsprzedaż modelu SAMSUNG GALAXY S6 oraz S6 EDGE w Brand Store Silesia. Przyjrzyjmy się bliżej flagowcowi prosto od koreańskiego giganta – jest na co popatrzeć. Przekonajcie się sami…

 O co tyle szumu?

Najnowszy model SAMSUNG GALAXY S6 oraz S6 EDGE już stał się synonimem splendoru i ikoną nowoczesnego designu. Trzeba przyznać, że nie bez powodu. Ten niezwykły obiekt pożądania jest dostępny w dwóch wersjach. Standardowej S6 oraz wersji z zagiętym wyświetlaczem EDGE. Podobne rozwiązanie dostępne było już w wersji Samsunga Galaxy Note Edge, jednak w przypadku S6 zagięcie występuje w przypadku obu krawędzi urządzenia. Producent argumentuje ten krok jako ułatwienie pracy na  smartfonie, zarówno osobom prawo, jak i leworęcznym.

 

Najważniejsze zalety Galaxy S6/S6 Edge

Najnowszy model Samsunga można opiewać w peany i nie bez powodu. Flagowiec jest w 100% produktem premium i nie można mu tego odmówić. Czym jednak  GALAXY S6 / S6 EDGE podbił serca ludzi na całym świecie? Od czego by tu zacząć….

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doskonałą jakość wykonania, która w tym modelu przekłada się na zastosowanie dwóch szklanych paneli Corning Gorilla Glass 4zespolonych metalową ramką. Widać, że Samsung poszedł w kierunku perfekcyjnego designu i starannego wykończenia. Przód urządzenia został wyposażony w 5,1” ekran AMOLED o rozdzielczości QHD.

S6 posiada 64-bitowy procesor o ośmiu rdzeniach i taktowaniu 2.1Ghz. System operacyjny to najnowsza odsłona Androida, czyli Lollipop 5.0.2. Smartfon ma więc ogromny zapas mocy obliczeniowej i mógłby konkurować nawet z niektórymi pecetami. Dodatkowo na uwagę zasługuje optymalizacja najnowszej łatki systemowej, która działa szybko, sprawnie oraz daje możliwość wgrywania własnych motywów kolorystycznych.

A co ze zdjęciami?

Koreański producent kontynuuje trend wyposażania najnowszych modeli w mocną optykę, z ukłonem dla miłośników zdjęć. Dostaliśmy więc szybki 16Mpx aparat z trybem profesjonalnym, który pozwoli specjalistom na manualne ustawianie parametrów zdjęcia. Przód urządzenia posiada co prawda 5Mpx aparat, ale to wciąż bardzo wysoki standard. Video zarejestrujemy w rozdzielczości UHD i trzeba przyznać, że to poprzeczka postawiona bardzo wysoko.

Łatwiejsze ładowanie

Pożegnać możemy znane z S5 dedykowane obudowy pozwalające na ładowanie baterii bezprzewodowo. W Galaxy S6 mamy taką funkcję już w standardzie. Teraz bez problemu naładujemy telefon bez użycia kabli. Wystarczy indukcyjna ładowarka, którą obecnie możesz też dostać jako gratis. Wystarczy zakupić smartfon w przedsprzedaży w Samsung Brand Silesia Store, by otrzymać prezent.

Ideał bez wad?

Nie ma produktów idealnych, wobec czego w Galaxy S6 również skryło się kilka mankamentów. Nie rzutują one na całość odbioru, lecz zapewne znajdzie się grupa narzekających użytkowników. Co nam najbardziej nie przypadło do gustu?

Niestety producent za bardzo zaufał technologii przetrzymywania informacji w chmurze i dostępności online 24/h. Tylko taki argument tłumaczyłby brak możliwości dodania karty micro SD.  Wielka szkoda, że w S6 nie rozbudujemy pamięci urządzenia do satysfakcjonujących nas rozmiarów.

W porównaniu do poprzedniego modelu, w Galaxy S6 nie zastosowano wodoszczelnej obudowy, pomimo że producent skonstruował zewnętrzną osłonę tak, aby jej zdjęcie było bardzo trudne. Zatem z najnowszym flagowcem się nie wykąpiemy. Denerwuje również użycie tylko jednego głośnika monofonicznego, co pewnie nie spodoba się entuzjastom głośnego słuchania muzyki.

Podsumowując

Czołowy model Samsunga ma się czym pochwalić i jest swoistym otwarciem nowego rozdziału dla koreańskiego producenta. Unikatowy design łączący to, co najlepsze w stali i szkle, szybkie i wydajne oprogramowanie wsparte zostało ogromną mocą obliczeniową, a doskonała jakość wykonywanych zdjęć wprawi każdego w zachwyt. Tak, możemy śmiało przyznać, że najnowszy SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE jest smartfonem przyszłości, na który długo czekaliśmy.

Odwiedź stronę internetową Samsung Brand Store Silesia i zdobądź w przedsprzedaży model S6 / S6 EDGE. Nie zwlekaj, do końca oferty specjalnej pozostało już niewiele czasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.