Najmniejsze kamery SONY

MAŁA KAMERA SONY

Sony co jakiś czas wypuszcza na rynek prawdziwą gratkę zarówno dla filmowców-amatorów, jak i dla fanów ekstremalnych wrażeń, którzy pragną uwiecznić w obiektywie kamery najróżniejsze ewolucje. Przyjżyjmy się bliżej cenionej grupie, jaką są najmniejsze kamery Sony.

Niewielkie rozmiary Action Cam

Chociaż kamery z grupy Action Cam HDR-AS30VR mieszczą się w dłoni, pozwalają nam na nagrywanie obrazu w czasie niezwykłych ewolucji. Możemy zamontować kamerę na kierownicy roweru, motocyklu, w samochodzie lub bezpośrednio przyczepić ją za pomocą specjalnej opaski na nadgarstku lub hełmie. Kamery Action Cam pozwalają nagrywać obraz w rozdzielczości 1080/60p w sześciu różnych trybach, wliczając w to oczywiście tryb spowolniony 2x i 4x, dzięki czemu akrobacje na rowerze lub motorze wyglądają naprawdę zniewalająco.

poznaj możliwości SONY HDR-AS30VR Action Cam

Kamera Handycam z projektorem

Jedną z nowości na linii kamer przeznaczonych do amatorskiej produkcji filmowej jest model SONY HDR-PJ810E. To niezwykłe i zmyślne urządzenie posiada nie tylko wysokiej jakości obiektyw, tryb nagrywania w 4K ,lecz także projektor wbudowany w zewnętrzną klapę ekranu.

Najmniejsze kamery Sony to między innymi HDR-PJ810E

Projektor wyświetli na każdej powierzchni obraz o wielkości do 500 cm (200″), dzięki czemu zobaczymy wszystkie szczegóły. Wejście HDMI® umożliwia nawet oglądanie filmów ze smartfona lub tabletu, a jasność do 50 lumenów gwarantuje dobrą widoczność szczegółów nawet w pełnym słońcu. Niestety nie zobaczymy nagranego materiału w rezolucji 4K, co jednak nie powinno zaskakiwać. Sama możliwość dokonywania projekcji jest wielkim krokiem naprzód w designie kamer Video.

Nowe kadry

Od teraz zyskujemy również nowe możliwości kadrowania, gdyż w modelu HDR-PJ810E wykożystano specjalny obiektyw szerokokątny (26,8 mm) typu G. Teraz możemy na filmie pokazać zarówno rozległą panoramę, jak i odległe obiekty. 12-krotny zoom optyczny oraz Clear Image Zoom 24x umożliwiają uchwycenie każdego szczegółu.
Sprawdź ofertę Matrix Media. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych kamer Video oraz kamer typu Action Cam. Gwarantujemy nie tylko szybką i bezpieczną dostawę zamówionego produktu, ale również profesjonalną obsługę. Chętnie podpowiemy Ci jaką wybrać kamerę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.