PLAY STATION VITA – DOSKONAŁY PREZENT DLA DZIECKA

PREZENT DLA DZIECKA PLAY STATION VITA

Mobilne konsole znalazły grono zwolenników na całym świecie. Możliwość grania w podróży lub w innym, dowolnym miejscu sprawia, że konsola Play Station Vita jest doskonałym prezentem dla dziecka.

Prezent na święta

Nadchodzące Święta Wielkanocne to doskonała okazja do zafundowania naszemu dziecku doskonałej platformy do multimedialnej rozrywki.  Jej zaletą jest niezwykle ostry obraz oraz dwa bardzo czułe drążki analogowe, których praca wypada zdecydowanie lepiej niż w przypadku PSP. PS Vita posiada również czujniki, które pozwolą Ci na przechylanie, dotykanie, przesuwanie i potrząsanie świata gier, gdziekolwiek się znajdujesz.

Dodatkowe akcesoria do PLAY STATION VITA

Do konsoli absolutnie niezbędny jest dobry futerał, a także słuchawki. Przydatnym dodatkiem jest też folia ochraniająca ekran przed zarysowaniami. Obowiązkowo kupujemy także abonament w PS Plus, w ramach którego co miesiąc pobieramy pełne wersje gier i korzystamy z nich tak długo, jak  długo jesteśmy członkami. Otrzymamy także rabaty dla VIP-ów na całą gamę gier w PlayStation Store.

Podsumowanie

Chociaż zakup nowej konsoli dla naszej pociechy to niemały wydatek, patrząc na to z dłuższej perspektywy, możemy mieć pewność, że nasze dziecko będzie korzystało ze stale aktualizowanego urządzenia przez długie lata. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że w Matrix Media znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by sprawić najbliższym niezapomniany prezent w te święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.