Konsola PS Vita i gry na każdą okazję

Poznaj szeroką ofertę gier na ps vita

Jeżeli jesteś zwolennikiem konsolowej zabawy, jednak nie posiadasz na nią zbyt wiele czasu w domu, Play Station Vita na pewno Cię zaciekawi. Duża liczba wielkoformatowych tytułów gier z pewnością zainteresuje szerokie grono graczy.

Największe zalety

Chociaż Sony wraz z nową generacją konsol podwyższyło poprzeczkę, nadal konsole przenośne cieszą się wielka popularnością, chociażby ze względu na mozliwość grania w każdym miejscu oraz czasie. Konsola PS Vita stoi na bardzo wysokim poziomie wykonania i zapewni rozrywkę na wiele godzin. To również bardzo wydajne urządzenie multimedialne, dzięki któremu możemy oglądać filmy i słuchać muzyki. Konsola posiada wiele zalet, lecz nie jest doskonała. Jak każdy produkt, posiada kilka wad, które w niektórych momentach mogą zrazić.

Kilka mocnych stron

Duża zaletą PS Vita jest bardzo przyjazny interfejs użytkownika – przejrzysty, pozwalający grupować gry i programy w foldery. Działa też bardzo płynnie, a co najważniejsze umożliwia przechodzenie pomiędzy funkcjami bez ich wyłączania. Dzięki zastosowaniu rozwiązań znanych z produktów Apple, z łatwością możemy zarządzać wszystkimi aplikacjami oraz dodatkami. Na PS Vita skorzystamy z przeglądarki, która nie różni się zbytnio od obecnych w smartfonach standardów, dobrego klienta poczty oraz łatwego podłączenia do Google maps, Skype’a, Twittera i Facebooka.

Gry to podstawa

Oczywiście kupujemy konsolę przenośną, żeby zagrać w duże produkcje w czasie podróży lub gdy nie mamy możliwości zrobić tego w domu. Sony oddało graczom szereg dużych pozycji, takich jak:

1. Uncharted: Złota Otchłań

Złota Otchłań stanowi prequel cyklu „Uncharted”, doskonale znanego użytkownikom stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Gracze poznają przygody nieco młodszego Nathana Drake’a. Na prośbę swego przyjaciela – Jasona Dante – główny bohater wyrusza do środkowej Panamy, by zbadać niedawno odkryty kompleks świątynny i rozwikłać tajemnicę masakry konkwistadorskich oddziałów sprzed 400 lat. Towarzyszy im Marisa Chase, wnuczka słynnego archeologa – Vincenta Pereza. Wkrótce okazuje się, że pozostałościami dawnej cywilizacji interesuje się również wojskowy watażka – generał Guerro, który za indiańskie skarby zamierza sfinansować swoją armię…

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16830

2. Minecraft

Tytuł znany wszystkim fanom budowania i eksploracji, Sony po wykupieniu praw do produkcji  postanowił wydać przygody bezimiennego ludzika na konsolach przenośnych. W Minecrafcie wcielamy się w wyżej wspomnianą bezosobowegą postać i podróżujemy przez świat stworzony z charakterystycznych bloków. Naszym zadaniem jest przeżycie oraz szeroka eksploracja. Możliwości modowania oraz craftingu sprawiły, że tytuł jest aktualnie znany na całym świecie.

3. Mortal Combat

Brutalna bijatyka, stanowiąca powrót do korzeni cyklu. Zabawa nie odbiega od standardów gatunku. Naprzeciwko siebie staje dwóch wojowników i zadaniem każdego z nich jest znokautowanie rywala, czyli zredukowanie jego paska życia do zera. W tym celu korzystają z bogatego zasobu ciosów i technik oraz szerokiego wyboru ataków specjalnych.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17764

Sprawdź naszą bogatą ofertę gier oraz konsol zarówno starej jak i nowej generacji. Wiele zyskasz dzięki ciekawym promocjom oraz pakietom produktów, znajdziesz u nas doskonały pomysł na prezent zarówno dla małych jak i dla dużych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.