Sony BDV-NF720. Twoje osobiste kino domowe

kino domowe sony BDV-NF720

Nie musisz wychodzić z domu, żeby zaznać najwyższej przyjemności kinowej rozrywki. Jeśli zainwestujesz w SONY BDV-NF720, najlepsze kino będziesz mieć u siebie. Wystarczy więc wygodna kanapa, delikatne oświetlenie i najbliżsi, by cieszyć się głębią obrazu oraz dźwięku w domowym zaciszu. Najnowocześniejsze technologie Dolby Digital Plus i Dolby TrueHD dbają o najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Kino na wyciągnięcie ręki to nie wszystko!

Poczuj się jak w kinie dzięki Sony BDV-NF720

Wesołe powitanie z Niderlandów Hoi! Co dalej?

Dzięki rozbudowanej platformie korzystasz z rozrywki w sposób nieograniczony: masz dostęp do materiałów, filmów, programów sportowych zamieszczonych na serwisach www. Nowa technologia Universal Serial Bus w kinie domowym SONY BDV-NF720 pozwala podłączać dowolną ilość urządzeń peryferyjnych nawet do jednego portu. SONY BDV-NF720 jest idealne zarówno dla maniaków i koneserów technologii najwyższej klasy, jak i dla ludzi ceniących sobie komfort oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z innych rozrywek multimedialnych.

Kino domowe nie tylko do oglądania filmów

No i najważniejsze: 400 W kina domowego SONY BDV-NF720 pozwoli cieszyć się najwyższą jakością dzwięku podczas oglądania filmów, słuchania muzyki i rozpruwania w trakcie wielogodzinnych sesji na konsoli.

bdf720 sony