Płyta indukcyjna ELECTROLUX EHI6832FOG

Płyta indukcyjna ELECTROLUX EHI6832FOG

 

ELECTROLUX EHI6832FOG został stworzony dlatego, że aby poczuć się jak profesjonalny szef kuchni, nie wystarczy biały fartuch i kucharska czapka. To jest dobre na bal przebierańców. ELECTROLUX EHI6832FOG na pewno pomoże Ci przygotować pyszne potrawy. Sterowana elektronicznie płyta indukcyjna Infinite z intuicyjnym ekranem dotykowym InfiSight i kolorowym wyświetlaczem daje ci pełną kontrolę nad sposobem przyrządzania potraw.

Gotowanie z ELECTROLUX EHI6832FOG staję się jeszcze prostsze

Gotowanie dla większej liczby gości jest tak samo łatwe, jak gotowanie dla dwóch osób. A to wszystko dzięki trzem powiększonym polom grzejnym pozwalającym na umieszczenie na płycie trzech dużych naczyń. Płyta ELECTROLUX EHI6832FOG dostosowana jest do Twoich potrzeb i dlatego nie ogranicza kształtów i wielkości naczyń. Wystarczy, że będą umiejscowione w obrębie wskazanych oznaczeń. Płyta posiada szereg użytecznych funkcji, jak CleverHeat, Stop and Go, a co najistotniejsze: zabezpieczenie przed dziećmi. Zaawansowane technologie użyte w płycie ELECTROLUX EHI6832FOG perfekcyjnie dbają o jej funkcjonalność – nie sparzysz się, a zabrudzenia nie zaschną. Wystarczy je przetrzeć szmatką. Unikalna szklana powierzchnia płyty oraz najwyższa jakość wzornictwa z pewnością ujmą prawdziwych miłośników nowoczesnego piękna.

Między 15 październikiem a 31 grudniem 2012, montaż jest darmowy, jest więc to dobry pretekst, aby dłużej nie zastanawiać się nad tym jaką wybrać płytę grzewczą!

Coś więcej o płycie opowiedzą nasi przyjaciele z Węgier:

Wymiary płyty:

Wysokość w zabudowie [mm] 55
Szerokość [mm] 590
Głębokość [mm] 520
PROMOCJA!
Przy zakupie: PIEKARNIKA, PŁYTY lub ZMYWARKI do zabudowy marki Electrolux, otrzymasz bezpłatny montaż urządzenia.