Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body

Ten niezwykły model jest propozycją skierowaną nie tylko do amatorów wysokiej jakości zdjęć, ale również profesjonalistów, którzy znajdą w nim coś dla siebie. Jeśli jednak rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z fotografią, Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body spełni Twoje oczekiwania.

ILCA-77M2 Body – propozycja od Sony

Chociaż na rynku dominują propozycje od firmy Canon i Nikon, Sony nieraz przedstawia ciekawsze rozwiązania, które mogą przekonać wiele osób. Jedną z nich jest właśnie Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body czyli zestaw podstawowy bez obiektywu. Lustrzanka posiada wiele cech, które z łatwością pomogą nam wykonać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w łatwy sposób uzyskać głębię ostrości.

Wiele funkcji

Proponowana w MatrixMedia lustrzanka posiada szereg przydatnych funkcji takich jak: lampa wyłączona, lampa automatyczna, błysk wypełniający, synchronizacja z długim czasem ekspozycji, osłabianie efektu czerwonych oczu (włączanie / wyłączanie), synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny, tryb bezprzewodowy czy synchronizacja z krótkim czasem ekspozycji.

Całość pracuje na matrycy APS-C (23,5 x 15,6 mm) o przetworniku Exmor™ CMOS z filtrami barw podstawowych RGB. Na rynku dostępne są lustrzanki z matrycą typu Full Frame, jednak koszt takiego urządzenia jest znacznie wyższy oraz wymaga korzystania z droższych obiektywów.

Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body korzysta z  kolorowego wizjera elektronicznego 1,3 cm (typ 0,5″) oraz wyświetlacza typu TFT o rozmiarze 3″.

Cały zestaw wyposażony jest w przewód zasilający, akumulator NP-FM500H, ładowarkę BC-VM10A, pasek na ramię, przykrywkę korpusu, osłonę stopki akcesoriów, muszlę oczną, przewód Micro USB. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria, które wspierają pracę aparatu oraz ułatwią profesjonalne wykonywanie zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.