Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body

Ten niezwykły model jest propozycją skierowaną nie tylko do amatorów wysokiej jakości zdjęć, ale również profesjonalistów, którzy znajdą w nim coś dla siebie. Jeśli jednak rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z fotografią, Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body spełni Twoje oczekiwania.

ILCA-77M2 Body – propozycja od Sony

Chociaż na rynku dominują propozycje od firmy Canon i Nikon, Sony nieraz przedstawia ciekawsze rozwiązania, które mogą przekonać wiele osób. Jedną z nich jest właśnie Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body czyli zestaw podstawowy bez obiektywu. Lustrzanka posiada wiele cech, które z łatwością pomogą nam wykonać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w łatwy sposób uzyskać głębię ostrości.

Wiele funkcji

Proponowana w MatrixMedia lustrzanka posiada szereg przydatnych funkcji takich jak: lampa wyłączona, lampa automatyczna, błysk wypełniający, synchronizacja z długim czasem ekspozycji, osłabianie efektu czerwonych oczu (włączanie / wyłączanie), synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny, tryb bezprzewodowy czy synchronizacja z krótkim czasem ekspozycji.

Całość pracuje na matrycy APS-C (23,5 x 15,6 mm) o przetworniku Exmor™ CMOS z filtrami barw podstawowych RGB. Na rynku dostępne są lustrzanki z matrycą typu Full Frame, jednak koszt takiego urządzenia jest znacznie wyższy oraz wymaga korzystania z droższych obiektywów.

Lustrzanka SONY ILCA-77M2 Body korzysta z  kolorowego wizjera elektronicznego 1,3 cm (typ 0,5″) oraz wyświetlacza typu TFT o rozmiarze 3″.

Cały zestaw wyposażony jest w przewód zasilający, akumulator NP-FM500H, ładowarkę BC-VM10A, pasek na ramię, przykrywkę korpusu, osłonę stopki akcesoriów, muszlę oczną, przewód Micro USB. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria, które wspierają pracę aparatu oraz ułatwią profesjonalne wykonywanie zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *